YENİ SAME SILVER 110 CONTINUO LANDWIRT TANITIM VİDYOSU 2010...!!!

Arkadaşlar bu vidyoda Yeni Same Silver 110 Continuo' yu Landwirt.com tarafından test edilirken göreceksiniz. Gerçekten güzel bir traktör tasarlanmış. Kullanım özellikleri ve donanımı çok hoşuma gitti. Bende sizlerle paylaşmak istedim. Umarım ilerleyen zamanlarda ülkemizde de görürüz. Ama çok yakın sürede olabileceğini zannetmiyorum. Çünkü Power Shift şanzımanları yerine daha çok mekanik şanzımanları getiriliyor bildiğim kadarıyla. İleri gideceğimize geri gider bir halimiz var. Kademesiz şanzımanlar ne zaman gelir bilemiyorum.

Web Site: http://www.same-tractors.com/silver3continuo/

Same Silver 110 Continuo

Ynt: YENİ SAME SILVER 110 CONTINUO LANDWIRT TANITIM VİDYOSU 2010...!!!

Paylaşım için tşk erkan yine bizlere ilkleri izletteğin için tşk yanlız tüvtürkten araç muayinesinden tratörün tepe lambası olmadığı için döndürülen kişileri duydum ben bunda göremedim

Ağır abi link=topic=37199.msg315685#msg315685 date=1292521149' Alıntı:
Paylaşım için tşk erkan yine bizlere ilkleri izletteğin için tşk yanlız tüvtürkten araç muayinesinden tratörün tepe lambası olmadığı için döndürülen kişileri duydum ben bunda göremedim

Aynaların oradaki direkler tepe lambası takmak için koyulmuş. Ama lambalar yok. Nedendir bilemiyorum. Belkide bir sebepten sökmüştürler.

eline sağlık. ben siteden izledim. izlediğim makina çok güzel bir makina. bineceksin. 2 varil mazot alacaksın. bitene kadar sürecen:D