deutz fahr agrolux 70 3lü 12 inch pullukta

Ynt: deutz fahr agrolux 70 3lü 12 inch pullukta

güzel video ama pulluklar kucuk erkunta 4 lu 12 taksanız hiç zorlanmadan h1 de gider 3 lu donerli takmışsınız doneri işe yaramıyo tarlayı donup te suruyosunuz ve deutz a da çok kucuk bence o ben erkunta 7 saatteken 4 lu taktım çifte gittim sitede videosuda var :) hatta varlla o saatteki motoru tarlada rolantide çekiyo diolar die rolantidede bıraktım stop etmeden çekti hayret ettim :)

deutz motor olarak çok beğendiğim bir firmadır. max torku diğerlerine göre daha fazla devir aralığında sunmasıyla bir adım öne geçtiği kanaatindeyim. traktörü yeni aldınız herhalde bence güzel bir seçim yapmışsınız hayırlı uğurlu olsun ALLAH kaza bela vermesin.

mustafagursacli link=topic=37213.msg315877#msg315877 date=1292590997' Alıntı:
deutzun büyükleri daha güzel gibi pulluk ufak ona baya alışmıltır herhalde
arkadaşın dedigi gibi buyukleri güzel de kucukleride buyuklerinin ozelligi yok poweshif gibi veya daha buyuk ozellikler mesela ve erkuntta donerli var 68 bg ile deutz da normal kucuk bi pulluk var 70 bg ile yani ben daha fazlasını beklerdim deutzdanda erkunttanda

cazgin erkutun fites leri agır düz biri agır 1 hızlısına attım benin motorun 1 ri gibi gidiyor internette sallıyorlar gecen erkunt kullan dım tarlada 2 attım yerin den kalk mıyor adam lar ikiyle cekiyor diyorlar sallıyorlar

Hayırlı olsun.. Güzel bir çalışma olmuş, elinize sağlık.. Deutz daki pulluklar uyumsuz gözüküyor, daha ayarlı bir pullukla daha iyi sürüm yapacağı kanaatindeyim..

yasin köse link=topic=37213.msg315921#msg315921 date=1292601707' Alıntı:
cazgin erkutun fites leri agır düz biri agır 1 hızlısına attım benin motorun 1 ri gibi gidiyor internette sallıyorlar gecen erkunt kullan dım tarlada 2 attım yerin den kalk mıyor adam lar ikiyle cekiyor diyorlar sallıyorlar
kardeşim erkunt un takviye viteslerinin daha hızlı oldugunu biliyomuydun :) mesela h1 de çeker l2 de de kolay toprakta çeker ama h1 yavaş geliyosa l2 de de çekmiyosa tarla ya yani takviyeye atacaksın l4 e takacaksın seri 1 yani h1 den hızlı gider takviyede h4 seride l2 den hızlıdır h2 den biraz yavaştır yani çift surulcek vitesi çok ondan bilmeyen karıştırıyo h1 yerine tarla da l4 e taksan daha hızlanırdı o zaman arasındaki farkı gorurdun ve snn motor 70 hp dir erkunt 68 hp ve snn 70 hp yi geçecegine emin ol :) bunu fanatiklik yapmak için demiyorum samimi olarak soyluyorum ama erkuntun viteslerini ve hassasiyetini kolları ayarlamasıda çok onemli bu sorunları çoz ondan sonra bi daha binmeni tavsiye ederim çok rahat ve seri bi traktordur :)

tüm yorumlar için teşekkür ederim ama tarla yüzeyine dikkat ederseniz çizel çekili olduğunu anlarsınız bende biliyorum pulluklar ufak gibi görünüyor ama çizel çekmeden tarla havallanmadan biz giremiyoruz bazen çizelde çekemiyoruz beton gibi oluyor yağmuru bekliyoruz yeri geliyor erkunt o pulluğu bile çekmiyor deutz un bu daha ilk dansı arkadaki pullukta emanet amaç zaten denemek olduğu için yakıt işine girmedik zaman ne gösterir bilinmez

xdragonx link=topic=37213.msg316913#msg316913 date=1292867112' Alıntı:
tüm yorumlar için teşekkür ederim ama tarla yüzeyine dikkat ederseniz çizel çekili olduğunu anlarsınız bende biliyorum pulluklar ufak gibi görünüyor ama çizel çekmeden tarla havallanmadan biz giremiyoruz bazen çizelde çekemiyoruz beton gibi oluyor yağmuru bekliyoruz yeri geliyor erkunt o pulluğu bile çekmiyor deutz un bu daha ilk dansı arkadaki pullukta emanet amaç zaten denemek olduğu için yakıt işine girmedik zaman ne gösterir bilinmez
kardeşin o işi geç ben erkunt a 5li 12 getir bizim toprakta ben onu ne yapar eder rahat çektiririm 15 gazda ha olur vites kucuk olur agır gider ama erkunt o pulluk u hiç bi zaman çekememezlik yapmaz

cazgin0020 link=topic=37213.msg317127#msg317127 date=1292925528' Alıntı:
kardeşin o işi geç ben erkunt a 5li 12 getir bizim toprakta ben onu ne yapar eder rahat çektiririm 15 gazda ha olur vites kucuk olur agır gider ama erkunt o pulluk u hiç bi zaman çekememezlik yapmaz

sen dünyada yokken ben traktör üzerinde idim 33 yaşındayım bana taraftarlık yapma masal okuma adam gibi yaz yorumu senin bildiğinin 10 katını bilirim ben yok ben şöyle yaparım yok böyle yaparım 5 l 12 numara pulluğu td95 çekmiyor burda senin 10 kuruşluk erkuntmu çekecek senin yaşadığın hayat kadar ben traktör üzerinde ömür çürüttüm yıllardıır traktör alırım satarım aklına malik değilsen yorum yapma

xdragonx link=topic=37213.msg317234#msg317234 date=1292947555' Alıntı:
sen dünyada yokken ben traktör üzerinde idim 33 yaşındayım bana taraftarlık yapma masal okuma adam gibi yaz yorumu senin bildiğinin 10 katını bilirim ben yok ben şöyle yaparım yok böyle yaparım 5 l 12 numara pulluğu td95 çekmiyor burda senin 10 kuruşluk erkuntmu çekecek senin yaşadığın hayat kadar ben traktör üzerinde ömür çürüttüm yıllardıır traktör alırım satarım aklına malik değilsen yorum yapma
siz motoru çektirmesini bilmiyorsunuzdur vanted uyeli arkadaşımız 4 14 takıyo hiç çekemiyo die şikayetini duymadım tmm mı ve 5 li 12 yi bizim burda rahat çeker cunku bi 70 56 ya bile 4 lu 12 takıyolar sizin toprak sertse yinede 4 luyu goturur 3 lude bogulacaksa çift çeker ayı gibi motor kullananda sorun vardır ha birde omrun motor üzerinde geçmiş onu bilmem ama benim kullandıgım motor çekiyo snnki çekmiyosa servisine git goster olurmu birde site açmılmış bişeyler gormeye geldik her yaşı buyuk dogru soyluyo galiba sizde ve inanmayan arkadaşlarım getirsin takarım ve burda tarlaya sokarım h3 veya l3 gibide rahat çeker 15 gazda bile