Arkadaşlar dostlar biim STEYR ı sattık:))) Şimdi 4X4 Traktör arıyoruz

19.05.2008
11,882
798
Edirne

Arkadaşlar bildiğiniz üzere bizim 8073 ü sattık. Şimdi 4x4 motor arıyoruz fakat 2. el traktörlere sıfır fiyatı istiyorlar. Bölgenizde bildiğiniz temiz düzgün 36 bin liraya kadar olan 70-85 bg arasında temiz kullanılmış traktörleriniz nakit olarak değerlendirilir. uçuk rakam olmayacak. Geçenlerde tekirdağda bi galeriyle konuştum laf arasında ağzından kaçırdı 2006 model 5715 dt yi 33 bine aldım dedi. bugün aradım tanımadı beni motora 43 bin lira istedi. şimdi bu iş mi. böyle esnaflığın....................

Ynt: Arkadaşlar dostlar biim STEYR ı sattık:))) Şimdi 4X4 Traktör arıyoruz

Bizim buradaki Valtra bayisinde 5-6 tane traktör vardı geçen gün geçerken gördüm. Ama dikkatli bakmadım ellerinde ne var. Yarın fuara gidecem orada bayiden yetkili arkadaşlardan görürsem onlara sorarım. Belki sana göre birşey vardır. Bütçenin peki 4.000-5.000 TL kadar oynama şansı varmı. Çünkü 38.000 TL olur 40.000 TL olur o civarlarda senin istediğin gibi bir makina bulma şansı daha iyi olur. Tabi pazarlığada bağlı. Peşin parada düşerlerde senin dediğinede gelebilir. Bu traktörler dışında da duyarsam onlardan da sana haber veririm.

şuanda sıfır almak en avantajlı.10 daha verdin mi sıfır 4x4 alırsın. 10 milyar için değmez.sıfır al hayatını yaşa.tümosan ve erkunt a bak derim.

şimdi şöyle diyeyim. gazlanmak kimse istenmez. adam 33 e aldı 43 istiyor. motorların piyasa değeri belli. peşin para ile alınacak. sen bakarsan sevinirim. yarın ki fuar tüyapta mı?

2011 nimet 70 4x4 kabin klima yı 54 aldı bir tanıdık.buralarda valtra,deutz,jd gibi traktörler pek olmaz..erkunt,
tümo ve nh satılır genelde.

doganbey1 link=topic=37223.msg315926#msg315926 date=1292602132' Alıntı:
şimdi şöyle diyeyim. gazlanmak kimse istenmez. adam 33 e aldı 43 istiyor. motorların piyasa değeri belli. peşin para ile alınacak. sen bakarsan sevinirim. yarın ki fuar tüyapta mı?

Evet Tüyapta fuar. Eğer Keşan ' daysan gelme imkanın varsa buyur gel. Silivri - Keşan arabaları var. Bin onlara Silivri ' ye otogara gel. Ordan da Silivri otobüsleriyle Tüyap ' a fuara gidebilirsin. Valtra bayiside E-5 ' in yol boyunda(Mega Ziraat ' ın Eski yerinde) istersen dönüşte onada uğrayabilirsin. Araban varsa dahada kolay olur. Gidip gelmen.

burda galericilerin önünden geçerken bi 5715 tenteli gördüm acaba senin dediğin traktörmü hayatta değmez o paraya 5715 bizim eski traktörü hiç aklıma gelmedi sana söylemek çok temizdi traktör hiç bir arızası yoktu 28 bin liraya verdik 3 gün sonra bizim yan köyden birisi 29 bine almış

Erkan: ben şimdi istanbul fatihteyim. yarın gelebilirm. fakat nasıl gideceğimi bilmiyorum ve giriş ücretli mi?
Ali abi: Günde 10 kez giriyorum sitelere:D dedem başak istemiyor. bizim burdaki başağın servisi bize başaktan başka ne alırsanız alın diyor. biz mühendislere motorların eksiğini giderin diyoruz onlar kendi bildiklerini okuyorlar dedi.
Mahzen: Sen nabtın bea:) dediğim motor senin gördüğün motor. bnde o adama 34.500 lira peşin para verdim. bana dedi 43 bin lira. bende canın sağolsun dedim.

aga şimdi şöyle diyeyim. bu ed makina leasingten traktörleri alıyor. değerinden aşağı. ve üstüne katlama bi rakam koyuyor. onun için bu adamdan bu makina alınmaz

semih naptın bea :D dostum teker ler gitmiş kollar resmen paslanmış heralde çeltik de kullanılmış traktör ama bunların temziini veya deutz agrolux 70 ini düşün derim doğancan...

doganbey1 link=topic=37223.msg315940#msg315940 date=1292603156' Alıntı:
Erkan: ben şimdi istanbul fatihteyim. yarın gelebilirm. fakat nasıl gideceğimi bilmiyorum ve giriş ücretli mi?
Ali abi: Günde 10 kez giriyorum sitelere:D dedem başak istemiyor. bizim burdaki başağın servisi bize başaktan başka ne alırsanız alın diyor. biz mühendislere motorların eksiğini giderin diyoruz onlar kendi bildiklerini okuyorlar dedi.
Mahzen: Sen nabtın bea:) dediğim motor senin gördüğün motor. bnde o adama 34.500 lira peşin para verdim. bana dedi 43 bin lira. bende canın sağolsun dedim.
bende fatihteyim yarın fuara gitmeyi düşünüyorum. fatihten yenibosna ya araba var, yenibosna metrobüs durağının ordanda beylikdüzü arabaları var, istersen edirnekapıdan avcılara metrobüs var ordanda beylikdüzü arabaları varmış.