Çiftçiye Sıfır Faizli Kredi

Tarım Kredi Kooperatifleri çiftçiye, 250 bin liraya kadar sıfır faizle kredi veriyor.

* [Tarım Kredi Kooperatifleri çiftçiye, 250 bin liraya kadar sıfır faizle kredi veriyor.]

Motorin alana indirim yapan kuruluşun bir başka işi, çiftçinin ürününü pazarlamak. Tarım Kredi Kooperatifleri Birliği, daha çok destek vermek için çiftçileri bekliyor.

Tarım Kredi Kooperatifleri’nin geçen yıl çiftçiye verdiği kredi miktarı 2 milyar 600 milyon dolar...

Maddi desteklerin bir kısmı, 5 yıl vadeyle sıfır faizle sunuluyor.

Kooperatif, çiftçiye motorin ve gübre desteğini, 6 ay faizsiz olarak sunuyor.

ARKDAŞLAR BEN BİRŞEY ANLAMADIM BU TRT NİN HABERİNDEN ANLATYAN VAR MI.?

Çiftçilerin, ihtiyaçlarına göre 250 bin liraya faizsiz kredi alabiliyorlar.

Yapılan yeni düzenleme, aynı aileden birden fazla çiftçinin kredi almasına imkan tanıdı.

Üreticinin faiz tuzağına düşüp toprağını kaybetmesini istemeyen Tarım Kredi yetkilileri, destek vermek için daha çok çiftçinin başvurusunu bekliyor.

Ynt: Çiftçiye Sıfır Faizli Kredi

yılda ikikez kefi buluyoruz 2 adet .bunu istiyorum yok şu var mı yok kredi istiyorum ipotek hadi kanser olam hadi katil olma hadi günahkar olama. ha bu ziraat nabkaları aynı bunlar ruh ikizi mi tek yumurta ikizimi ne sayarsanız aynı.

Ynt: Çiftçiye Sıfır Faizli Kredi

yılda ıkı kefıll alamazlar eskıden her urun aldıgında kefıl verırdın sımdı seneden seneye kefıl ve ıpotek alması normaldır kımmıme ıtımat edıyorkı eskıden mıllet alır odemez af bekler nıtekım afds 3 bes senede bır de cıkardı duzgun odeme yapana haksızlık olurdu bankadan alıs verıs bencce dahada sıkıntılı