john deere 5625 traktörü olanlar ve kullanan arkadaslar görüşlerinizi bekliyorum

Ynt: john deere 5625 traktörü olanlar ve kullanan arkadaslar görüşlerinizi bekliyorum

Bizde aldık daha 2 ay falan oldu.Çok güzel bi makina iyikide almışık çamur düşmanı gerçekten konfor desen sınıfında rakipsiz shuttle olması zaten başlı başına bi mükemmel.Bazı arkadaşlar meksika malı falan diolar unutmasınlarki meksika ve amerika aynı ülkeler altına baksınlar bakalım made in meksika yazıomu usa mexico yazar.Sadece işçilik maliyetini düşürmek için JD meksikada fabrika kurmuş kalitesini zedelermi hiç koskoca marka sen kimseyi aldırma sana diyceklerdir meksika bu falan die sen hiç takma süper makina almışsın hayırlı olsun. ok-*-s

Ynt: john deere 5625 traktörü olanlar ve kullanan arkadaslar görüşlerinizi bekliyorum

sagol kardes seninkide hayırlı olsun benimde 2 ay a yakın oldu aldıgım fotolarını paylasmıştım bakabilirsin forumda john deereye gir ordan bak görürsün

slm güzel ama hidroliği beş para etmez benimki 5 14 puluğu ya yerden kaldırmıyor yada yavaş kaldırıyor yağlarını filitrelerini daha 1 ay olmadı servise değiştirdim kalıbına göre hidroliği dandik????????

yahya link=topic=37264.msg325628#msg325628 date=1295284620' Alıntı:
slm güzel ama hidroliği beş para etmez benimki 5 14 puluğu ya yerden kaldırmıyor yada yavaş kaldırıyor yağlarını filitrelerini daha 1 ay olmadı servise değiştirdim kalıbına göre hidroliği dandik????????
bunu bende demiştimde arkadaşa inanmıyodu koltuğun arkasındaki vanadan diyodu :)

anayurtlu 3105d link=topic=37264.msg325638#msg325638 date=1295285237' Alıntı:
bunu bende demiştimde arkadaşa inanmıyodu koltuğun arkasındaki vanadan diyodu :)
yaw senin bi sıkıntın var heralde kardes ayıp oluyor dalga gecer gibi anlatma lütfen ben sana sunu sölemiştim o arka vanadan olabilir demiştim kusura bakmayın vala benim makina kurt gibi kaldırıp inidiriyor yaw bi pullugun agırlı tas çatlasın 1 tonu zar zor gecer o 5 li pulluk ban kasa ful kum yüklü denedim arka tarafa tekerin altına taktım kolları traktör baska motora takılıyken tekerleri yerden kesti ramorkun anlamıyorum siz neyi kötülüyosunuz

bende kullanıyorum 2150 saatte adanalıyım traktor iyi de varsa paran alman serisini almanı tavsıye edrim daha kalıtelı şase li yinede sen bilirsin john deere başka markalardan cok cok iyidir birazcık pahalıdır kotu yanı dersen hidrolik normal 4 14lu donerlı pullugu kaldırmaz ben 3lu 14 lu dönerli pulluk kullanıyorum 1dönüm 1000 metre kare dönüme 2litre yakıyor ara işler icin super ama büyük işler icin alacaksan 5725 derim

john deere laf atanlar kendi traktörlerinin kötü yanlarını nie sölemiyor bu arada en basiti hangi traktör john deree gibi ramorktaki yükü adeta kamyon misali seri bir sekilde kaldırıyor söleyin yahya adlı arkadas ben sana diyorum ki sen gel elazıga ben senin traktörün hidroligiyle sana bişey göstereyim bakalım daha kötülüyecenmi sen bayiyle tartıstın sonra makinayı kötülemeye basladın anlamıyom vala sen bana makinayı almadan önce nasıl övgüler yagdırıyordun

Kabin ve konforu güzel çekişide fena değil yanlız hidrolik bencede zayıf arkadaşımda 5725 var 5 li pulluk kullanıyordu 1 senelik traktör hidrolikten kaçırmaya başladı oda piston taktırdı yardımcı 1 500 liraya ama genel olarak güzel traktör hele kabini çok sessiz.

kardes senin gibi dogru konuşmuyo herkes o da sen gözlemlerine göre böle diyon kulansan görsen tadına doyamazsın vala ben hidroligini cok ama cok begenyom hiç sorun yasamadım

Bnde öyle gerçekten sorunsuz bi motor 1.5 2 tona yakın malzemeyi çok seri kaldırıo ondan ağır bişeyde yok bizde zaten o sorun yaşayan arkadaşlar bnce o traktör szin değil yakınınızındır böle diosnz .

vallaha arkadaşlar yani biz yalanmı söylüyoruz daha 4 aylıkken hidrolik pompasını patlattı garatiden yaptılar ama rezirliği cabası 5 14 pulluğu toprağın içinden ya kalkdırmıyor yada zoraki kaldırıyor yekta isimli arkadaş jondeere yi reklamı yapmak için sana maaaşmı bağladılar evet sana zamanında met etim ama olumsuz yanlarını söyleyince neden kızıyorsun neden başka markaları söylemiyorum elimde kulandımı anlatıyorum ben sana her şeyi şahidleriyle yada uygulamalı göstereyim

joon dere güzel moturda alıyorsan 5720 alan serisindena alcaksın yada 5085 m serisi 5095 m serisi yada 6 bin serisine geççeksin küçüklerin hidrolik kolları biraz zayıf konfor olarak aynı hepiside alman olanlar daha güzel.

vala beni ne sen ne servis baglıyosunuz bunu bil ama yanlış yapıyorsun makinayı kötülüyorsun yapma gel göster traktörü hem sen kulanacan hem de ben bakalım aynı mı ya sorun sende yada o traktör john deere degil şimdi egri oturup dogru konuşmak lazım john deerenin 5000 serisini begenmiyen arkadaslar elinizi vicdanınıuza koyup öyle konuşun simdi amerika montajılı olan 5025 serisi normal çiftciye yönelik piyasaya sunuluyor e o da diger markaların emsaleriyle aynı fiyat e bide bunun daha donanımlı daha çok özelige sahip olan 5020 serisi ise dahazengin çiftcilere yönelik üretiliyor birin fiyatı 70 miliyar birin fiyatı 55 bin euro dan baslıyor haa eger o makina sana göre degilse vereceksin gidip daha iyisini alacaksın ama benim anlamadım bugune kadar hiç bir kötü tarafını sölemedigin traktörünü neden şimdi kötülüyon anlamıyom servisle tartıstın suc senle servisin makinanın günahı ne bilmiyorum vLa kusura bakma ben üç bes kurus için kimseyi ne överim ne kötülerim çok sükür durumum iyi emegimin karsılıgı bana yetiyor maası sen git sana baglarlar merak etme

arkadaşlar konu ile ilgisi olmayacak ama 5000serilerinde oturağın arkasındaki vana değil . kaldırmaya etki yapmaz sadece hidroliği indirmeye etkisi vardır. birçok kullanıcı o vana denen düzeneği ya bilmiyor yada kullanmıyor. kullanmayıncada belli zaman sonra hidrolikler titremeye başlıyor.o sadece evden tarlaya veya bir yere hidrolikte malzeme taşınırken kullanlır.o topuzu sıkarsanız hidrolikleriniz kolu aşağıda salsanız indirmez. yolda giderken(süratli gidirdiğinden) hidroliklere takılı malzemenin hidrolik beynine zarar vermesini önlemek içindir.