Can sıkıntısı insana neler yaptırıyo :D

Ynt: Can sıkıntısı insana neler yaptırıyo :D

:) demekki edebiyatdersleri halen sıkıcı ... bende ölür ölür dirilirdim ... hani edebiyatı sevmediğimden değilde , liselerde işlenen ders metodu çok sıkıcıdır nedense ... edebiyat hocamızda canı sağolsun , çok bayardı sınıfı ...

benmde edebiyat defterim lisedeyken böyle çizimlerle doluydu. hatta ben ileri gidip çizdiklerimi hocayla tartışırdım. burası olmamış değiştir derdi:D bnde onunla uğraşırdım:D

güzel çizim olmuş... yetenek var mı uğraşıyonmu böle çizimlere yoksa can sıkıntısı mı :D ben de çiziyorumda sorayım dedim

Gençler siz edebiyat dersiyle ilgilenseniz daha iyi olur kanaatimce, çiftçiliği nasılsa yapıyorsunuz dersleriniz takip edip okumaya çalışın, hangi mesleği isterseniz onu yapma imkanınız olur sadece çiftçiliğe mecbur kalmazsınız böylece.

tokmakcı link=topic=37275.msg316775#msg316775 date=1292842687' Alıntı:
güzel çizim olmuş... yetenek var mı uğraşıyonmu böle çizimlere yoksa can sıkıntısı mı :D ben de çiziyorumda sorayım dedim
Biraz yetenek var sanırım.Küçüklükten beri çizerim hep.Çoğunu kaybettim ama bikaçı duruyo.

Hepinize teşekkürler arkadaşlar.Hocaya çaktırmamaya çalıştım.Edebiyat çalışın diyen arkadaşımıza söylüyorum.Yeteri kadar çalışıyoruz merak etme abi.Karnede 5ten aşağı edebiyat notum gelmedi şu ana kadar.Ama gerçekten haklısın.dersi dinlemek de gerekiyo