CLAAS ENKA PAZARLAMA STANDI - AVRASYA TARIM FUARI (İSTANBUL) 2010....!!!

CLAAS ENKA PAZARLAMA STANDI - AVRASYA TARIM FUARI (İSTANBUL) 2010....!!!

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi / Beylikdüzü / İstanbul

18/12/2010

Arkadaşlar bildiğiniz gibi geçtiğimiz hafta Avrasya Tarım Fuarı 2010 düzenlendi. Bende cumartesi günü fuarı ziyaret ettim. Fuar aşırı derecede kalabalıktı. Firmaların standlarıda ufak ve ürünleri bakımından çok sıkışık düzenlenmişti. Ürün kalabalığı ve ziyaretçi kalabalığıda birleşince fotoğraf çekmekte çok sıkıntı yaşadım. Bazı standlarda bu yüzden çok fotoğraf çekemedim. Çektiğim fotoğrafların bir çoğuda ışıklardan, flaştan ve fotoğrafta insanlar gözükmesin diye acele ettiğimden bulanık çıkmış. Bir kısmında da ürünler stand darlığından ayrıntılı ne yazıkki gözükmüyor. Artık bir dahaki sefere daha uygun kalabalığın olmadığı bir günde gitmeye gayret göstereceğim. Daha güzel kareler yakalamaya çalışacağım....;)

Arkadaşlar bu fotoğraflarda da CLAAS - Enka Pazarlama standını göreceksiniz. CLAAS Enka Pazarlama' nın standında AXOS 310 C Platform, AXOS 330 CX, AXOS 340 CX, ARION 430, ARION 640 ve TUCANO 320 serileri tanıtılmaktaydı. İlgi baya yoğundu. Bende standta biraz fazla vakit geçirerek elimden geldiğince boşluklarda sizler için güzel kareler yakalamaya çalıştım....;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

[move][size=24pt]First CLAAS....!!![/size] *098*-[/move]

Ynt: CLAAS ENKA PAZARLAMA STANDI - AVRASYA TARIM FUARI (İSTANBUL) 2010....!!!

Gene döktürmüşsün ellerine sağlık. Artık seni Türkiye claas ta bir pozisyonda çalıştırmaları gerekir diye düşünüyorum

güzel paylaşım Erkan eline sağlık.
Erkan traktörün üzerlerinde İnallar etiketi var Tekirdağ lı Veli İnal bu Claas ın bayiiliğinimi aldı?

Yorumlar için sağolun arkadaşlar....;)

doganbey1 link=topic=37292.msg316851#msg316851 date=1292861040' Alıntı:
Gene döktürmüşsün ellerine sağlık. Artık seni Türkiye claas ta bir pozisyonda çalıştırmaları gerekir diye düşünüyorum

Ben her türlü göreve hazırım. Yeterki maaşta anlaşalım...:D

bartu link=topic=37292.msg316854#msg316854 date=1292861368' Alıntı:
güzel paylaşım Erkan eline sağlık.
Erkan traktörün üzerlerinde İnallar etiketi var Tekirdağ lı Veli İnal bu Claas ın bayiiliğinimi aldı?

Ben Veli İnal ' ı tanımıyorum. Ama bu İnallar ' dan Murat İnal, İlker İnal ve Haydar İnal genellikle fuarlara geliyor. Veli İnal ' ı bilmiyorum. Belkide oda bu İnallar ' dandır. Daha önce Deutz-Same bayisiymişler bildiğim kadarıyla.

Güzel resimler erkan yine iyi iş çıkartmışsın tşk.Şu forumdaki claas olayını konuşma fırsatınız oldumu yetkililerle

:D kaç para istiyon.? Aslında seni çok iyi değerlendirebilirler. Çünkü trakklüp gibi her zaman büyüyen bi forum sitesinde önemli bir misyona sahipsin

Ağır abi link=topic=37292.msg316876#msg316876 date=1292863687' Alıntı:
Güzel resimler erkan yine iyi iş çıkartmışsın tşk.Şu forumdaki claas olayını konuşma fırsatınız oldumu yetkililerle

Yorum için teşekkürler. Tam yetkili birisi ile konuşma fırsatım olmadı. Sadece Konya bayisiyle aramızda bir muhabbeti geçti. Edirne bayiside ordaydı. Aslında ona sorcaktım. Fakat bir müşteriye ARION 640 ' ı anlatıyordu. Ondan görüşemedim kendisiyle. Enka ' nın müdürüylede tam görüşecektim. Fakat bir Çin ' li standa geldi. Onun derdini anlamaya çalışıyordu. Baya bekledim konuşmaları sonra ersin diye. Bitmeyince saatte geç olunca bende ayrıldım standtan.

doganbey1 link=topic=37292.msg316883#msg316883 date=1292864099' Alıntı:
:D kaç para istiyon.? Aslında seni çok iyi değerlendirebilirler. Çünkü trakklüp gibi her zaman büyüyen bi forum sitesinde önemli bir misyona sahipsin

Onlar bir teklif etsinler. Eğer ücreti beğenirsem ona göre karar veririm. Ondan birşey diyemeyeceğim...:D İnternet ortamında zaten CLAAS diye bir arama yapılsa direkt bana ait bir paylaşım çıkıyor. Birçok firmadan da transfer teklifi gelmiyor değil. Bende olsam Enka ' nın yerinde beni kaçırmam. Şirkette bir pozisyon bulmaya çalışırım. ;D

valla iyi olur:D enkanın bunu değerlendirmesi gerekir diye düşünüyorum. hem bu sayede TRAKKLÜP daha da reklamı artmış olur:D

alipasalierkan link=topic=37292.msg316871#msg316871 date=1292863124' Alıntı:
Yorumlar için sağolun arkadaşlar....;)

Ben her türlü göreve hazırım. Yeterki maaşta anlaşalım...:D

Ben Veli İnal ' ı tanımıyorum. Ama bu İnallar ' dan Murat İnal, İlker İnal ve Haydar İnal genellikle fuarlara geliyor. Veli İnal ' ı bilmiyorum. Belkide oda bu İnallar ' dandır. Daha önce Deutz-Same bayisiymişler bildiğim kadarıyla.
tamam Erkan benim dediğim kişi olması gerek daha önce same - Deutz bayii idi bunlar, eğer sevis ve yedek parça konusunda iyi bir çalışma
yapabilirler ise buralarda bol bol claas görebiliriz....

Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar...;)

bartu link=topic=37292.msg316994#msg316994 date=1292874573' Alıntı:
tamam Erkan benim dediğim kişi olması gerek daha önce same - Deutz bayii idi bunlar, eğer sevis ve yedek parça konusunda iyi bir çalışma
yapabilirler ise buralarda bol bol claas görebiliriz....

Şuan Enka Pazarlama zaten bayi, servis ve parçayı bir arada vermeye gayret gösteriyor. Çorlu fuarında kendileri ile görüştüğümüzde parçayıda yakında alacaklarını söylemiştiler. Almıştırlar diye düşünüyorum. Zaten bayada satış yapıyorlar. Fuarda traktörlerde ve biçerdöverlerde onların sattığına dair açıkça belirtilmiş kağıtlar asılıydı. Bizim köye filan bile gelip broşür dağıtmışlar. Baya CLAAS ' ı yayacaklar diye tahmin ediyorum. Fuarda 3-4 kişi yetkili olarak sadece onlardandı. Gelenlerle çok ilgileniyorlardı. Tekirdağ civarında bol bol görülecek diye düşünüyorum. Edirne ' de de şuan Murat Sevindik ve Kuruoğlu Ticaret CLAAS ' ın satışını yapıyor. Edirne ' de çok meraklısı var. Orada da yakın zamanda çok artacak diye tahmin ediyorum.

class larda super ama turkiye geneline yayılamadılar.. belli bölgelerde sadece var.. satış agını genişletmesi lazım.. resimler süper tskler..