VALTRA / HATTAT - AVRASYA TARIM FUARI (İSTANBUL) 2010....!!!

VALTRA / HATTAT - AVRASYA TARIM FUARI (İSTANBUL) 2010....!!!

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi / Beylikdüzü / İstanbul

18/12/2010

Arkadaşlar bildiğiniz gibi geçtiğimiz hafta Avrasya Tarım Fuarı 2010 düzenlendi. Bende cumartesi günü fuarı ziyaret ettim. Fuar aşırı derecede kalabalıktı. Firmaların standlarıda ufak ve ürünleri bakımından çok sıkışık düzenlenmişti. Ürün kalabalığı ve ziyaretçi kalabalığıda birleşince fotoğraf çekmekte çok sıkıntı yaşadım. Bazı standlarda bu yüzden çok fotoğraf çekemedim. Çektiğim fotoğrafların bir çoğuda ışıklardan, flaştan ve fotoğrafta insanlar gözükmesin diye acele ettiğimden bulanık çıkmış. Bir kısmında da ürünler stand darlığından ayrıntılı ne yazıkki gözükmüyor. Artık bir dahaki sefere daha uygun kalabalığın olmadığı bir günde gitmeye gayret göstereceğim. Daha güzel kareler yakalamaya çalışacağım....;)

Arkadaşlar bu fotoğraflarda da Valtra- Hattat standını göreceksiniz....;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: VALTRA / HATTAT - AVRASYA TARIM FUARI (İSTANBUL) 2010....!!!

eline sağlık. valtra şu vites kollarını biraz daha estetik yapsa güzel olacak. eski modellerde de hep yüksekte kalıo. ama hattat sankilim geliştirmiş gibi kendisini. sen nasıl gözlemledin?

Yorumlar için sağolun arkadaşlar....;)

TT 55 link=topic=37299.msg316924#msg316924 date=1292868191' Alıntı:
bu fotoğrafları görünce hattat, tümosan ve erkunt u teknik olarak geride bırakıyor gibi bir his doğdu içime. bay-*s bay-*s bay-*s

Hattat ' ın fabrikası daha gelişmiş bir fabrika ve Agco grubu için Avrupa standartlarında ürünler üretiyor. Bu bakımdan teknik anlamda bende daha ileri olduğunu düşünüyorum. Fakat diğer konularda nasıldır bilemiyorum. Onlarıda kullanıcılara sormak lâzım.

doganbey1 link=topic=37299.msg316949#msg316949 date=1292871741' Alıntı:
eline sağlık. valtra şu vites kollarını biraz daha estetik yapsa güzel olacak. eski modellerde de hep yüksekte kalıo. ama hattat sankilim geliştirmiş gibi kendisini. sen nasıl gözlemledin?

Hattat diğer yerli üreticilere göre biraz daha gelişmiş bir firma. Bunda da Valtra gibi bir firmanın ürünlerini üretmesinin artısı var tabiki.

Faabrikayı gezmeye gittiğimizde bize 800 adet cnc tezgahlarının olduğunu söylemişlerdi. Meksikadaki john deer e gitmek üzere sandıklar içine konmuş blokları ve reno ve tofaş gurubunun hidrolik direksiyon ve fren sistemlerinin üretimini de gösterdiler, ayrıca eskiden fatih yavuz kamyonlarının şanzuman ve diferansiyellerini fiyat traktörlerinin hidrolik aksamlarını dahası şimdiki tümosanların ön aksını da üretiyorlar.

bartu link=topic=37299.msg317032#msg317032 date=1292879052' Alıntı:
güzel paylaşım Erkan tşk.en son fotodakiler Hattat A 110 nu alacak gibi inceliyorlar....

Yorum için teşekkürler. Evet ayrıntılı inceliyorlardı. Ama 110 Hp için bence ufak bir kalıba sahip. Diğer Avrupa traktörlerle kıyaslayınca aynı kalıp olmayınca ve aynı ekipmanları takamadıktan sonra bence almaya değecek bir traktör değil. Daha önce bizim buradaki serviste yakından incelemiştim. 75-80 Hp traktör kalıbında bir kalıbı var.