FENDT / AMAZONE KUTLUCAN STANDI - AVRASYA TARIM FUARI (İSTANBUL) 2010....!!!

FENDT / AMAZONE KUTLUCAN STANDI - AVRASYA TARIM FUARI (İSTANBUL) 2010....!!!

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi / Beylikdüzü / İstanbul

18/12/2010

Arkadaşlar bildiğiniz gibi geçtiğimiz hafta Avrasya Tarım Fuarı 2010 düzenlendi. Bende cumartesi günü fuarı ziyaret ettim. Fuar aşırı derecede kalabalıktı. Firmaların standlarıda ufak ve ürünleri bakımından çok sıkışık düzenlenmişti. Ürün kalabalığı ve ziyaretçi kalabalığıda birleşince fotoğraf çekmekte çok sıkıntı yaşadım. Bazı standlarda bu yüzden çok fotoğraf çekemedim. Çektiğim fotoğrafların bir çoğuda ışıklardan, flaştan ve fotoğrafta insanlar gözükmesin diye acele ettiğimden bulanık çıkmış. Bir kısmında da ürünler stand darlığından ayrıntılı ne yazıkki gözükmüyor. Artık bir dahaki sefere daha uygun kalabalığın olmadığı bir günde gitmeye gayret göstereceğim. Daha güzel kareler yakalamaya çalışacağım....;)

Arkadaşlar bu fotoğraflarda da Fendt / Amazone - Kutlucan standını göreceksiniz....;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: FENDT / AMAZONE KUTLUCAN STANDI - AVRASYA TARIM FUARI (İSTANBUL) 2010....!!!

yine fentlerin içine girmek yasak galiba içten foto çekmemişsin. bu amazone lar güzel makinada fiyatlarıda çok güzel:D

Ynt: FENDT / AMAZONE KUTLUCAN STANDI - AVRASYA TARIM FUARI (İSTANBUL) 2010....!!!

Yorumlar için sağolun arkadaşlar....;)

doganbey1 link=topic=37300.msg316957#msg316957 date=1292872080' Alıntı:
yine fentlerin içine girmek yasak galiba içten foto çekmemişsin. bu amazone lar güzel makinada fiyatlarıda çok güzel:D

Fendt ' lerin içine binmek her zamanki gibi zordu. Ben istesem içerdende fotoğraf çekebilirdim. Sağolsun Ferruh abi ve Kutlucan ailesi her zaman standlarını ziyaret ettiğimde benimle ilgileniyorlar. Her türlü imkanı sağlıyorlar. Açıkçası 211 ' in içine binip fotoğraf çekmeyi düşünüyordum. Birazda Ferruh abiden bilgi almayı. Fakat Ferruh abi biraz meşguldü. Birazdan görüşürüz dedi. Bende biraz dolaşayım yine uğrarım dedim. Ama sonra geç oldu. Babamda arabaya gitmişti. Ne yazıkki tekrar uğrama şansım olamadı.

Her zamanki gibi bir numara.Ama artık bu kapı camlardaki insanlar da hoş olmuyor.Hiç olmazsa bir tanesi fikir olsun diye açık olabilir,gerçi o zaman da onun kapısında sıra olur :)

:D valla adamlar haklı aslında. günde belki 500 kişi binecek o motora her biri birazcık kurcalasa hayır gelmez o motordan:D parçaları zaten ateş pahası:D ellerinde patlar neden zarar yapsınlar

doganbey1 link=topic=37300.msg317073#msg317073 date=1292884288' Alıntı:
:D valla adamlar haklı aslında. günde belki 500 kişi binecek o motora her biri birazcık kurcalasa hayır gelmez o motordan:D parçaları zaten ateş pahası:D ellerinde patlar neden zarar yapsınlar

Kapıları açık olsa bu kadar belkı rağbet görmez ama açık olmayınca inandına yükleniyor millet :)

:D yok be abi gene bizim millet gider kurcalar. ben hatırlıyorum bizim vectra yı alacağımızda 2004 senesinde.şovrumda sergileniyodu araba biz arabayı aldık satıldı die yazı koyduk. dingilin biri geldi bindi arbaya oraya bakıo buraya bakıo bnde işkillendim. sonra ışıkları açtı arabanın geçti karşısına izlio:D bende gittim kapattım ışıkları. dedim satıldı bu yörüüü:D