TÜMOSAN STANDI - AVRASYA TARIM FUARI (İSTANBUL) 2010....!!!

TÜMOSAN STANDI - AVRASYA TARIM FUARI (İSTANBUL) 2010....!!!

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi / Beylikdüzü / İstanbul

18/12/2010

Arkadaşlar bildiğiniz gibi geçtiğimiz hafta Avrasya Tarım Fuarı 2010 düzenlendi. Bende cumartesi günü fuarı ziyaret ettim. Fuar aşırı derecede kalabalıktı. Firmaların standlarıda ufak ve ürünleri bakımından çok sıkışık düzenlenmişti. Ürün kalabalığı ve ziyaretçi kalabalığıda birleşince fotoğraf çekmekte çok sıkıntı yaşadım. Bazı standlarda bu yüzden çok fotoğraf çekemedim. Çektiğim fotoğrafların bir çoğuda ışıklardan, flaştan ve fotoğrafta insanlar gözükmesin diye acele ettiğimden bulanık çıkmış. Bir kısmında da ürünler stand darlığından ayrıntılı ne yazıkki gözükmüyor. Artık bir dahaki sefere daha uygun kalabalığın olmadığı bir günde gitmeye gayret göstereceğim. Daha güzel kareler yakalamaya çalışacağım....;)

Arkadaşlar bu fotoğraflarda da Tümosan standını göreceksiniz....;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: TÜMOSAN STANDI - AVRASYA TARIM FUARI (İSTANBUL) 2010....!!!

doganbey1 link=topic=37301.msg316954#msg316954 date=1292871893' Alıntı:
dayımda 82-80 dt ye ne kurulmuş ama:D bu tümosanın kaportası yine mi değişti?

bence o fuarı gezmekten yoruldu tümo nun üstüne çöktü dinleniyo :D
güzel paylaşım erkan abi.

Yorumlar için sağolun arkadaşlar...;)

MuRaT cAn link=topic=37301.msg316942#msg316942 date=1292870897' Alıntı:
saol abi güzel fotolar o yeşil lpg li olan sanırsam demi

Evet yeşil olan LPG ' li ve yeni kasalı Tümosan.

doganbey1 link=topic=37301.msg316954#msg316954 date=1292871893' Alıntı:
dayımda 82-80 dt ye ne kurulmuş ama:D bu tümosanın kaportası yine mi değişti?

Evet o dayı baya kaptırmış. Tümosan ' ın kaportası değişti. Zaten eski-yeni kasalar pek beğenilmiyordu. Artık böyle üretilecek sanırsam. 3-4 tane bu kasadan fuarda vardı. Bunlarda Stage3 ve İntercooler ' lı motorlar var. Bide bu farkları var. Yeni nesil motorlar.

valla bana sorarsanız ki çifçilerde böyle düşünüyo eski kasalar daha iç açıcı:D biraz daha farklı bi tarz deneseler daha güzel olur. daha bi dikkat çekici daha bi parlak. aslında tümosan bi yarışma düzenlese birinciye şu ödül var desin bakın o zaman ne fikirler ortaya çıkar:D

yapma tümo koy artık şu kancalı kolları,şu farlar varya armanın altında olsa manyak olur ,tipe bak alnının şakına yapıştırmış allah allh :)

güzel fotolar ama hakketende yeni tipler bi garip durmuş mf un bu buyuklerinin gozleri gibi gozleri falan biraz daha güzel bi tasarım yapmaları iyi bence bana gore en iyisi 82 80 kasalılar ama onlarında vitesler ortadan sanırım o kasaları yandan vites yapıp daha konforlu bişey yapsalar daha güzel olur bana gore

tümocular kusura bakmasın ama bu yenı tıplerı motordan baska herseye benzıyor kucuk cocuklrın oyuncakları gıbı aynı eskı fıat tıplı olanlarda en azından heybet var asalet var motor dedıgın oyle olur ne bu yav yuvarlamıslar tümonun heryerını halkalı seker dondermısler bıde lpg motoru acaba kım alacak alıcısı varmı kı bunun tarlada lpg bıtınce ne yapacak acaba herhalde komsusunun mf gelır petrole ceker gıder zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s