DEUTZ FAHR / ŞAHSUVAROĞLU STANDI - AVRASYA TARIM FUARI (İSTANBUL) 2010....!!!

DEUTZ FAHR / ŞAHSUVAROĞLU STANDI - AVRASYA TARIM FUARI (İSTANBUL) 2010....!!!

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi / Beylikdüzü / İstanbul

18/12/2010

Arkadaşlar bildiğiniz gibi geçtiğimiz hafta Avrasya Tarım Fuarı 2010 düzenlendi. Bende cumartesi günü fuarı ziyaret ettim. Fuar aşırı derecede kalabalıktı. Firmaların standlarıda ufak ve ürünleri bakımından çok sıkışık düzenlenmişti. Ürün kalabalığı ve ziyaretçi kalabalığıda birleşince fotoğraf çekmekte çok sıkıntı yaşadım. Bazı standlarda bu yüzden çok fotoğraf çekemedim. Çektiğim fotoğrafların bir çoğuda ışıklardan, flaştan ve fotoğrafta insanlar gözükmesin diye acele ettiğimden bulanık çıkmış. Bir kısmında da ürünler stand darlığından ayrıntılı ne yazıkki gözükmüyor. Artık bir dahaki sefere daha uygun kalabalığın olmadığı bir günde gitmeye gayret göstereceğim. Daha güzel kareler yakalamaya çalışacağım....;)

Arkadaşlar bu fotoğraflarda da Deutz Fahr-Same-Lamborghini / Şahsuvaroğlu standını göreceksiniz....;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: DEUTZ FAHR / ŞAHSUVAROĞLU STANDI - AVRASYA TARIM FUARI (İSTANBUL) 2010....!!!

Bu sameler ön tekerleri büyük yapmaktan vazgeçmeyecekler:D ayrıca büyük deutz daki motor bölümündeki siyah dalgamitra ne işe yarıyo?eline sağlık agacım

Ynt: DEUTZ FAHR / ŞAHSUVAROĞLU STANDI - AVRASYA TARIM FUARI (İSTANBUL) 2010....!!!

Yorumlar için sağolun arkadaşlar...;)

doganbey1 link=topic=37303.msg316970#msg316970 date=1292872579' Alıntı:
Bu sameler ön tekerleri büyük yapmaktan vazgeçmeyecekler:D ayrıca büyük deutz daki motor bölümündeki siyah dalgamitra ne işe yarıyo?eline sağlık agacım

Bende anlam veremiyorum. Neden ön tekerlekleri o kadar büyük oluyor. Ön ve arka tekerlekleride ufak serilerin çok büyük. Sıra arası işlerde mecburen değiştiriliyor. Büyük Deutz ' un motorunun üstündeki siyah yer PowerCore hava filtresi haznesi oluyor. Kendi kendini temizliyor. JD ' lerde ilk kullanılıyordu. Sonra tüm markalara yayıldı. Oradan aşinasındır. Fuarlarda JD bayileri çok hava atardı...:D

bu same ler güzel traktörde bizim buralarda 1.5 yıl önceki bayii braktığından beri pek faliyet gösteremiyorlar.
paylaşım için TŞK. Erkan.

Geçen bi 85 exp gördüm 1.5 metre ön tekeri vardı rahat:D teknoloji gelişiyor tabi tüm firmalar biirbirine bakarak ite ite gelişiyolar:D