BAŞKENT STANDI - AVRASYA TARIM FUARI (İSTANBUL) 2010....!!!

BAŞKENT STANDI - AVRASYA TARIM FUARI (İSTANBUL) 2010....!!!

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi / Beylikdüzü / İstanbul

18/12/2010

Arkadaşlar bildiğiniz gibi geçtiğimiz hafta Avrasya Tarım Fuarı 2010 düzenlendi. Bende cumartesi günü fuarı ziyaret ettim. Fuar aşırı derecede kalabalıktı. Firmaların standlarıda ufak ve ürünleri bakımından çok sıkışık düzenlenmişti. Ürün kalabalığı ve ziyaretçi kalabalığıda birleşince fotoğraf çekmekte çok sıkıntı yaşadım. Bazı standlarda bu yüzden çok fotoğraf çekemedim. Çektiğim fotoğrafların bir çoğuda ışıklardan, flaştan ve fotoğrafta insanlar gözükmesin diye acele ettiğimden bulanık çıkmış. Bir kısmında da ürünler stand darlığından ayrıntılı ne yazıkki gözükmüyor. Artık bir dahaki sefere daha uygun kalabalığın olmadığı bir günde gitmeye gayret göstereceğim. Daha güzel kareler yakalamaya çalışacağım....;)

Arkadaşlar bu fotoğraflarda da Başkent standını göreceksiniz....;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: BAŞKENT STANDI - AVRASYA TARIM FUARI (İSTANBUL) 2010....!!!

maşallah bu ne böyle ya:D 485,399 .....gidiyor böyle. bu şekilde yapmalarının amaçları neymiş acaba öğrenebildin mi. hepsi birbirine güç olarak aynı gibi gözüküyor

Ynt: BAŞKENT STANDI - AVRASYA TARIM FUARI (İSTANBUL) 2010....!!!

Yorumlar için sağolun arkadaşlar....;)

doganbey1 link=topic=37305.msg316961#msg316961 date=1292872227' Alıntı:
maşallah bu ne böyle ya:D 485,399 .....gidiyor böyle. bu şekilde yapmalarının amaçları neymiş acaba öğrenebildin mi. hepsi birbirine güç olarak aynı gibi gözüküyor

Vallah Başkent ' ler hakkında hiç bir bilgi almadım. Zaten son gezdiğim standtı. Vakitte geç oldu ondan fazla incelemedim.