MF 6480 için yardım lütfen

Ynt: MF 6480 için yardım lütfen

145 hp gücünde 108kw saatte 500 civarında bi tork üreten tarla canavarı 7li 14lü bıçağı arkasına bağla tarlada kaybolur (6480 dyna6) kabin sistemi: gösterge paneli,klima,pnömatik koltuk..

bu canavara ilaçlama için ince cant satılıyormu newhollanlardaki gibi biz ne zamandır fiat fiatagri ne new holland kullandık ve şimdi masseyi gördüm gücüne hasta oldum ama bizim ordada pek kullanılmadığı için ne sonuç alacağımı bilemiyorum ne dersiniz parama değermi arkadaşlar sizce

yani ilaçlamaya kullanmak istiyorsan o traktörün işi değil o yüksek tavanlı new hollandlar var onları tercih et derim. ama tarla ve yükte kullanacaksan bu canavarı hiç acıma parana derim çünkü traktörün kralı onlar.

benim profilde mi? yok bizim 1000 dönüme yaklaşık arazi ekip biçiyoruz 3.085d 4x4 kullanıyoruz yetiyor... 6480 içinde yaklaşık bi 2000 dönüm olması lazım. ama tabikide traktör zevk meselesi.

öncelikle yardımlarınız için teşekkür ederim konuma gelince arkadaşlar dediğiniz gibi ewet 180 dönüm tapulu arazim var doğrudur ama icar sisteminle arazi 1200 dönüm olmakta ve biz genelde buğday , ayçiçeği hasatı yaparız babamda fazla geleceğini söylemişti bende şuan 8280 tümo var ama benim farklı olarak yeşil soğan ekimine girmek istediğim için havuzlama için mf 6480 güçlü olarak ihtiyaçlarımı gidermek için beni cezbetti

vallah kardeş herkez sıfır olsun ister ama bizim burda bir tane buldum 2006 model mf 6480 85000 TL istiyor tekerlekler %80 civarı kabin kaporta boya tamir istemediği gibi motorda iyi dedi benim ustam 6 lı 16 inç pullukla bir sürüm yaptı iyidi ama sanki bana benim bazı aldığım yerlerde zorlar gibi geldi o yüzden sizler gibi arkadaşlara danışmak istedim nedersiniz fiyat iyimidir ?

Arkadaşlar 6470-6480 den anlamam ama yaşıma bakmadan sizlere bu konuda çok tecrübeli olduğumu söyleyeyim. Şimdi makinanızın saatine aldırış etmeyin. Ne kadar elektronik te olsa saatini düşürtürler. Zaten kara düzen saatleri azaltmak çok basit. Adam makinayı kullanır kullanır saatini azaltır, yeni gibi lastik takar biraz pasta cila sana kullanılmamış gibi satar hiç anlamazsın. Çok dikkat edin. Eğer tanımadığınız makinaysa alırken dikkatli olun. Usta sadece sesine bakar üfleme var mı yok mu diye bakar. Tahliye borusuna da üstübü bezi taktılar mı üfleme de gelmez:D Makinayı deneyeceksin. tüm viteslerini, takviyelerini, frenlerini, çifçekerini, bunları deneyerek alacaksın

arkadaşım butraktörden bizim burada 5 tane var bu makinalar çok hasas şöför falan kulanmican biri hariç gerisi çok arıza yaptı o biriside çok temiz 6455 doğru dürüst kullanmadı yeni 820 fent aldı bütün işleri onla yapıyor . 6455 i satacak eğer düşünüyorsan 2008 model 1000 küsur saatte dediğim gibi otomatik olduğu için arıza yapıyor tabii masrafıda ağır oluyor

arkadaşlar uzun süredir internete giremedim kusra bakmayın size söyleyim traktörü satmışlar arkadaşlar hemde 58 bine gitmiş isterseniz icra sitesini verebilirim yine belki böyle satış çıkar www.icramatik.com dan ulaşabilirsiniz ayrıca 64 serisi bukadar sorun mu çıkartıyor pekala onun yerine ne alınır onun gücünde

yav kardeş 1000 dönüm araziye ben MF 7499 VT Kullanırım.3085 bende kullandım güzel traktör.bu sene değiştirdim.6455 aldım ön süspansiyonlu.süper bişey adamlar yapmış.ama 1000 dönüme 3085 yetmez.tabi dönümleriniz kaç metre kare.bizim burda konya ovasında 2500 metre kare 1 dönüm yapar...