DİĞER TARIM ALETLERİ STANDLARI - AVRASYA TARIM FUARI (İSTANBUL) 2010....!!!

DİĞER TARIM ALETLERİ ÜRETİCİLERİ STANDLARI - AVRASYA TARIM FUARI (İSTANBUL) 2010....!!!

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi / Beylikdüzü / İstanbul

18/12/2010

Arkadaşlar bildiğiniz gibi geçtiğimiz hafta Avrasya Tarım Fuarı 2010 düzenlendi. Bende cumartesi günü fuarı ziyaret ettim. Fuar aşırı derecede kalabalıktı. Firmaların standlarıda ufak ve ürünleri bakımından çok sıkışık düzenlenmişti. Ürün kalabalığı ve ziyaretçi kalabalığıda birleşince fotoğraf çekmekte çok sıkıntı yaşadım. Bazı standlarda bu yüzden çok fotoğraf çekemedim. Çektiğim fotoğrafların bir çoğuda ışıklardan, flaştan ve fotoğrafta insanlar gözükmesin diye acele ettiğimden bulanık çıkmış. Bir kısmında da ürünler stand darlığından ayrıntılı ne yazıkki gözükmüyor. Artık bir dahaki sefere daha uygun kalabalığın olmadığı bir günde gitmeye gayret göstereceğim. Daha güzel kareler yakalamaya çalışacağım....;)

Arkadaşlar bu fotoğraflarda da diğer tarım aletleri üreticilerinin standlarını göreceksiniz....;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: DİĞER TARIM ALETLERİ STANDLARI - AVRASYA TARIM FUARI (İSTANBUL) 2010....!!!

eline sağlık. güzel ve kalite kokan kareler bunlar:D markalarımızda cidden yerli olarak iyileşme gördüm. umarım çok daha iyi olur. palazoğlunun römorklarını beğendim. fiyatları nerelerde acaba

Ynt: DİĞER TARIM ALETLERİ STANDLARI - AVRASYA TARIM FUARI (İSTANBUL) 2010....!!!

Yorumlar için sağolun arkadaşlar. Palazoğlu ' nun römorklarının fiyatı hakkında bir bilgim yok. Kimsede zaten sormuyordu. Her gelen bunu çekecek motoru nerden bulacağız diyordu. Parlayan ' ın yeni ilaç makinasıda şimdi tam anlamıyla Amazone ' nun benzeri olmuş. Depo tasarımı tamamen aynı. Elektronik sistemleri filanda olsa aynısı olacak zaten...;)