KUBOTA HAKKINDA MERAK ETTİKLERİNİZ NELERDİR ??

04.10.2008
4,134
195

[size=14pt]MRB ARKADAŞLAR KUBOTA HAKKINDA MERAK ETTİKLERİNİZİ BURADAN SORABİLİRSİNİZ ELİMİZDEN GELDİGİ KADAR YANITLARIZ GEREKİRSE YETKİLİLERİNE SORARIZ..[/size]

Ynt: KUBOTA HAKKINDA MERAK ETTİKLERİNİZ NELERDİR ??

kubota m7040
kubota v3307Dİ TE3... 71bg güçünde 3.3L 4silindirli euro 3 motora sahip
15+15 hidrolik shutle şanzımana sahip.. yani debriajsız ileri geri kolu mevcut..yolda 38km/h sürat yapabiliyor
dijital gösterge paneli mevcut.. traktörün hızını v.s gösteren..pto devrini v.s.
90lt re yakıt deposu var.
sınır kaydırmalı ön dingil ve konik dişli mevcuttur.. yani manevraları gayet iyi..
elektrohidrolik 4wd ye geçiş özellikigi falan mevcut ve saymadıgım bi cok özelligi var..

birnci sıkıntı bana göre 2.el ve satış sonrası servis yedek parça sorunu.fiyatı traktör güzek kısmen inceledim ankara kabin pek hoş dgildi.dar.benim yakın köyümde varmış adam gösteri amaçlı kullnıyor galiba çünkü satış temsilcisi karta öyle yazıyordu.ama dediğim gibi korku var.insanın içinde ya tutmassa diye.kioto gibi.

EVET KÖYLÜ ABİ MİZ .. AMA BENİM GÖRÜŞTÜGÜM YETKİLİLER COK İDDALILAR KALICI OLACAKLARI KONUSUNDA ZATEN DİSBİRİTÖR GETİRMİYOR TRAKTÖRLERİ DİREK FABRİKADAN SATIŞ OLUYOR BAYİLERE.. BAKALIM GÖRECEZ ARTIK.. BEN KULLANANLARLA GÖRÜŞTÜM 1000 SAATEYMİŞ HALEN HİÇ Bİ SORUN YAŞAMAMIŞ PARCADA LAZIM OLMAMIŞ ADAMA DİYOR COK MEMNUNUM..

köylü link=topic=37354.msg317594#msg317594 date=1293039997' Alıntı:
90 hb 4x4 kaç para lüks olanı
ABİ FİYAT KONUSUNDA NET BİŞEY SÖYLEYEMEM 95BG LİK YENİ TİP M9540 MODELİ VE ESKİ TİP ME9000 MODELLERİ VAR..
ME9000 MODELİNDE KAMPANYALAR VAR FAKAT KABİNLİ MODELİ TUKENMİŞ Bİ KAÇ TANE VAR KABİNSİZ MODELİ VARMIŞ..
M9540 İSE EUR0 3 MOTORLU GUZEL MAKİNA HENUZ TURKİYEYE GİRŞLERİ OLMADI GÜMRÜKTELER ŞUAN BU AY SONUNDA GİRİCEKLER TURKİYE PİYASASINA .. ŞUAN SADECE TEŞHİR AMAÇLI BİRER TANE VAR FUARLARDA.. LİSTE FİYATI M9540 IN 85BİN LİRA AMA BAYİLER KAÇA SATAR BİLMİYORUM..

Yavuz abi konuyu açtığın için teşekkürler. Benimde aklımda vardı böyle bir konu açmak. Malum bölüm başknıyım ve sitede kubotalara olan ilgi giderek artmakta:D

doganbey1 link=topic=37354.msg317676#msg317676 date=1293055101' Alıntı:
Yavuz abi konuyu açtığın için teşekkürler. Benimde aklımda vardı böyle bir konu açmak. Malum bölüm başknıyım ve sitede kubotalara olan ilgi giderek artmakta:D
rica ederim fakat bu konuyu sabitle ozaman her giren bu konuyu görebilir.. bilgi paylaşımında bulunabilir..

mustafagursacli link=topic=37354.msg317707#msg317707 date=1293092639' Alıntı:
kaç tane getireceklermiş
ABİ KUBOTA İSTEDİGİN KADAR GETİRİR BÜYÜK MARKA YETERKİ TALEP OLSUN.. ŞUAN SAYIYI BİLMİYORUM AMA SÜREKLİ GELECEK BU İLK PARTİ MALLAR M40 SERİSİ İÇİN.. ŞUANA KADAR ME SERİSİ SATILIYORDU TURKİYEDE.. ZAMANLA TUM SERİLERİ GELECEKMİŞ.. BÖLÜM BÖLÜM PİYASAYA SOKACAKLAR..

arkadaşlar kubotanın turkiyedeki satış rakamları yerli nh lerle aynı fiyat olacak nh lerden çok üstün özellikleri olan kubotları aynı fiyata verecek buda gayet iyi.. örnegin euro 2 td85d nin liste fiyatı 80bin tl.. euro 3 motorlu kubota m8540 ın liste fiyatı 79bin tl.. bu iki traktör mukayese bile götürmez bence kubota her yönden cok üstün özellikleri olan traktör.. aynı özelikteki ital traktörlerin fiyatlarına bakınca kubotanın cok uygun fiyata oldugunu görebilirsiniz ki.. örnegin same explorer3 85t lerin fiyatları yine 94bin tl lere cıkıyor.. jd 5080R nin fiyatı da öle..

bu liste fiyatı indirimleride olacaktır bi kaçbin tl..

not:td85d şuan kampanya dahilinde stokları eritmek için ucuza veriliyor asıl fiyatı 80bin tl dir.. şimdi kalkıpta nh 65bin demeyin :)

Her zaman derim bir mal durduğu yerde satılmaz. Uuzunköprülü abim bende Keşandanım. Sen hiç gördün mü bizim oralarda kubota? büyük ihtimal görmemişsindir. bende görmedim. sadece bayinin kapısında duruyor ki 1 ay önce bayiye gittiğimde motorların içine bindim sağın da solunda gezindim bir kişi bile çıkmadı sen ne yapıyon burda diye:D böyle mal satılmaz. satış yapacak kişi o 71 milyarlık motoru 50-55 milyar arsı fiyat verecek ki satılsın mal tanınsın

Yavuz abi haklısın fakat kubota yı piyasa da kaç kişi biliyor. çoğu kişi çin malı diye biliyor. piyasaya yeni giren bi makina ve tanınmıyor. tanınmış olsa satışları olsa o fiyatı iyi olabilir. ama emsal td 85 e bakıyorsun 65 bine satılıyo. köylüyü liste fiyatı etkilemez. köylüyü o anki fiyat etkiler. gidipte 15 bin lira fazla veripte bilmediği bir markayı almaz dimi ama. ben isterim ki kubota yetkilileri adam gibi reklam yapsınlar, fiyatları biraz daha indirsinler çifçimiz kullansın iyi makina

dogancan td85d nin şuan ki fiyatı sadece bazı bölgelerde 65bin tl mesela bizim burada hala75bin e veriyor bayi.. ve bu indirimde nh nin elindeki euro2 motor stogunu eritmek için yaptıgı indirim .. 2011 de artık tum markalar euro3 e gececek ozaman td85d nin fiyatını göruruz.. ve bu verilen fiyatlar 2011 model ve2011 yılı için verilen liste fiyatları.. ital bi traktör sonucta bu yerli ile aynı fiyata ve cok üstün özelliklerle satılıyor.. dengi olan ital diger modellere bakarsan farkı anlarsın 90binin altında traktör yok bu özellikteki itallerden.. 85bg lik traktörler için konuşuyorum

Yavuz abi; bizler biliyoruz tamam da milletimiz biliyor mu acaba? Mesele burda. Ben istemezmiyim böyle donanımlı traktörler gelsin kullanalım. En çok kızdığım bayilerin kıllarını bile kıpırdatmması(bizim bayi için söylüyorum). Ben kubota traktörlerini inceledim çalıştırdım, hoşuma gitti. Abi reklam yokkk. Tanıtım yok. E haliyle pahalı geliyor. New holland tanınıyor. biliyon ben newhollandcı değiğlim. keşkem kubotam olsa onun reklamını her yerde yaparım.