KUBOTA HAKKINDA MERAK ETTİKLERİNİZ NELERDİR ??

Ynt: KUBOTA HAKKINDA MERAK ETTİKLERİNİZ NELERDİR ??

ceya023 link=topic=37354.msg317556#msg317556 date=1293033792' Alıntı:
[size=14pt]MRB ARKADAŞLAR KUBOTA HAKKINDA MERAK ETTİKLERİNİZİ BURADAN SORABİLİRSİNİZ ELİMİZDEN GELDİGİ KADAR YANITLARIZ GEREKİRSE YETKİLİLERİNE SORARIZ..[/size]
Merabalar ben kubato l4100 yada ms5100 almayi danyorum hangisini onerirsiniz fazla yogun calisma saatim yok bana turbo capa vs bunlarda yari yolda brakmcak olani almak istyorum yakita cok enemli tabi

fairplay03910 link=topic=37354.msg929362#msg929362 date=1414306051' Alıntı:
Merabalar ben kubato l4100 yada ms5100 almayi danyorum hangisini onerirsiniz fazla yogun calisma saatim yok bana turbo capa vs bunlarda yari yolda brakmcak olani almak istyorum yakita cok enemli tabi

Söylediğin her iki traktor de işini görür. Ama ben olsam (sıfır alacaksam) 2015 ' de getirilecek yeni modelleri beklerim. 55-65 hp araliginda çok guzel modeller gelecek.

2530 kubato modeli 400lt turbo asılır tip kaldırıp verimli çalışan arkadaş var mı? 970 kg kaldırma kapasitesi 400+280 680 kg dolu önkalkar eğimli yolda tam şahlanan at gibi olurdiye düşünüyorum sizce?

kubota m 108s ile m130x arasında ne gibi farklar var 3 lü 16 numara pulluk 41 li aysan ve 11li patlatan için 108s daha uygun bir traktör sanırım ekipmanları değiştirme imkanım var 130x daha teknolojik ve kullanışlı gibi geldi bana 800 dönüm arazi işliyorum sizce tercihim ne olmalı

Yanmar Traktörler için satışlar başlamış arkadaşlar Otomotik vitesi olan son derece seri ve az yakan bir traktör olduğu söyleniyor. Ayrıca manevra yeteneğide çok çok iyiymiş. Bağlarda yandaki sıraya tek seferde giriş yapabiliyormuş. Son derece teknolojik ve kullanışı rahat bir traktör. Kabin içi gayet ferah ve görüş açısı gayet geniş. Hız sabitleme özellliğinden dolayı tarlada sürüş rahatlığı üst üzeydedir.

6796d4d5612a6934b630c72fa309e311.jpg

Kubota gercektende guzel bir traktor tum markalardan az yakiyor buna kesinlikle emin olabilirsiniz pratik vites araliklari guzel super bir klimasi var tek eksigi kabini cok konforlu degl ve gorsellik pek yok. Aslnda kabin yerlilere gore mutlaka iyide ithallere oranla biraz zayif yinede ses fazla gelmiyor koltugi kompresorlu fln ben smdiye kadar cok memnunum

Kubotanın TR internet sitesi çok kötü. Bence markaya yakışmıyor. Kullanma kılavuzları ve servis kitapçıklarına erişim yok. MK5000'nin vites oranları lazım oldu bulamadım mesela. Traktörden memnumun ama bu tarz dijital bilgi ve destek de çok önemli.

Kubotanın TR internet sitesi çok kötü. Bence markaya yakışmıyor. Kullanma kılavuzları ve servis kitapçıklarına erişim yok. MK5000'nin vites oranları lazım oldu bulamadım mesela. Traktörden memnumun ama bu tarz dijital bilgi ve destek de çok önemli.
Aynı durumdan rahatsızım, fakat yabancı sitelerde bolca bilgi fotoğraf kullanma klavuzu var yabancı aratırsanız bulma şansınız olabilir

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı