mısır silajı

selam bu sene boş bulunan arazime sılajlık mısır ekmeyi düşünüyorum fakat bunu ticari amaçla yapmak isdiyorum ilgilenen olursa ekerim nevşehir kozaklı tel:0506 203 08 71
ilgilenenlere duyrulur
saygılarımla

Ynt: mısır silajı

ertuğrul link=topic=37369.msg318071#msg318071 date=1293183974' Alıntı:
turan ne yapacağını şaşırdın bi yonca bi mısır al 20 tosun besle.

hayırlı akşamlar nasılsın abi evim uygun olsa ben yapıp ineklere yedirrim fakat yer musait deil.
yonca zaten var fakat bu sene boş alan var bende boş alanları deyerlendiriyim sılaj ekiyim isdeyen olursa dedim baktımki boş işmiş en iysdi pancara devam seneye nasip olursa kamuyonuda alabilirsem kendim götürecam bakalım nasip
analaşılan erkek dana aldın bizde para nerde dana alacak olsa bile dana almam koyun benim alana giriyor koyun alırım..
ee siz nasılsınız iyisinizdir umarım arabayı satdım sizin yanınıza gelmek isderdim ya ileriki senelerde kendinize iyi bakın görüşmek üzere

Ynt: mısır silajı

turan merhaba babana selamlar silajı kendi ihtiyacın varsa ek ama satmak için biraz riskli ben ihtiyaç kadar ekiyorun 3 dönüm yer var 20 ton kadar çıkıyor oda bana yetiyor bu sene dana alamadık fiyatlar çok uçuk gidiyor para kazandırmaz şimdilik beklemedeyim hayırlısı .