KARARSIZ KALDIM NH5060 LA 6020 ARASINDA

Ynt: KARARSIZ KALDIM NH5060 LA 6020 ARASINDA

tabiki üstündeki özellikler,aksesuarlar biraz daha iyi ve detaylıdır. ama sn ille alacağım diyorsan 6020 elite fazla para vereceğine deltasını al.

arkadaşlar hepinize tşk ediyorum bnm qibi arıştırarak mı söylüyorsunuz yoksa yakınlarınızda bu traktörlerden kullanan varmıı ? Varsa böyle arkadaşlar lütfen bilgilendirsin...Delta ile elit arasındaki fiyat farkı bana çok geldii acaba o para deqermi ?

arkadaşlar hepinize tşk ediyorum bnm qibi arıştırarak mı söylüyorsunuz yoksa yakınlarınızda bu traktörlerden kullanan varmıı ? Varsa böyle arkadaşlar lütfen bilgilendirsin...Delta ile elit arasındaki fiyat farkı bana çok geldii acaba o para deqermi ?
6020 elite dayımda var bende kullandım bikaç defa delta yı kullanmadım ama elite derim 2007 ağustos da aldı şu anda motor 4000 saat civarı 3 yıl da önden kepçe ile kullandı sorunsuz çok güzel bi makine yakıt ise 2500 metrede 2.5 dekarda 5 litre yakıyor ortalama tarlasına göre azalır çoğalır 6 lı 14 lü pullukta

6000 elite serisi 5000 serisine göre daha komforlu (örneğin; yolcu koltuğu, kabine giren ses düzeyi, görüş açısı) ve daha yüksek bir teknolojiye sahip (Hidrolik pompa debisi daha yüksek, 3/4 gaz ile son sürate ulaşma, commonrail, ek güç üretimi gibi). Seriler arasındaki fiyat farkı az değil. Yapacağınız işe göre karar vermeniz gerekir. Çok arazi işliyorsanız, uzun yol gidiyorsanız, ... 6020 elite daha doğru gibi.
Ben bütün değerlendirmelerim neticesinde 5000 serisine (5050) karar verdim, şu anda pazarlık aşamasındayım. Size de çok sıkı pazarlık yapmanızı öneririm.
Kolay gelsin ve şimdiden hayırlı olsun.

Şanzuman Sorunu 5060 da bulunuyor diye duyduk ve yakımızdaki insanlarda bu sorun çıktı ve bizde kararımızı verdik ve t6020 delta almaya karar verdik hepinize tşk ediyorum arkadaşlar çok qüzel bir site olmuşş saolun bilqileriniz için ....