john deere 5095m alper5li pulluğu kaldırmadı hepsimi aynı

Ynt: john deere 5095m alper5li pulluğu kaldırmadı hepsimi aynı

12 numara aydın alper yeni aldık daha pulluğa taktık kaldırmadı maksumum kaldırma 2450 kg yazıyo ama pulluk gelir en fazla 1ton bu traktörleri kullanan varsa eğer yardımcı olun banka işlemleri bitmeden vaz gececem eksileri artıları varsa yardımcı olun lütfen

arkadaşım john deere ssade ve güzel ama tabanı ağır arkadaşta çift çeker vardı ne yaptı ne ettiyse bir türlü randıman alamadı ve ikinci el almıştı 8000 tl zararına zorla sattı ve deutz aldı ondanda çok memnun değil sonuç olarak eger massey ve new hollant kullandıysan john deere kullanamazsın başka bi arkadaşta 1000 tlyepiston takviyesi koyduracak 3metre rotatili kaldırmamış

ikiside var new hollant dt 95 var çift çeker 8066 var mf 3,085 var john dere onlardan daha iyidir diye aldık sıfır yoksa banka muamelesi bitmeden geri verecem

nasıl olur yaw bu 95 beygir 4x4 kocaman motor 5li pulluğu nasıl kaldıramaz benim eski new holland 80.66 var 3tonu tak banamısın demez hop yukarı bu ne iştir :S

2tane aldık 2side aynı oldu kaldırmadı servis geldi bugün basınç ölçümü yapılacak dedi gitti ama benim kafam karıştı saçma geldi biraz bana fabrika bunları denemiyomu ne kadar kaldırıyo

bu new holland ların hepsinin hidrolik kaldırma sı çok iyi kimsede sorun var diyemez her hal arıza dışında bu john dere niye kaldırmadı nh 8066 iki katı büyüklüğünde bide motora bak güce bak hidrolik içine s..........ç arkadaşlar kusura bakmayın gerçekten sinir oldum

bence şuan satış işlemlerini dondurun o sorun hallolmayana kadar almayın teslim traktörleri ve ayrıca mail de at jd nin sitesinden.. o zaman servis dışında tum turkiyedeki jd yetkilileri durumdan haberdar olsun ve çözüm bulsun..
nh nin tek iyi degil hidrolikleri bilmiyorum ben ilk defa buna şahit oluyorum 240 a bile 4lü pullugu bagladık kaldırdı.. kesinlikle bi sorun vardır o traktörde..

YALÇIN link=topic=37387.msg317870#msg317870 date=1293124086' Alıntı:
Aynen katılıorum....

HAYIR ARKADAŞLAR YAPMAYIN LÜTFEN...
BİLGİNİZ YOKSA SORUN SORUŞTURUN HEMEN ARIZALI HATALI FALAN DEMEYİN LÜTFEN...
JOHN DEERE LAR FABRİKA ÇIKIŞ AYARLARINDA HİDROLİK DEBİ AYARI DÜŞÜK OLUYOR.BUNUN SEBEBİ BU...
ÇAĞIRIN HEMEN SERVİSİ SADECE BİR SEFERLİK VE 1 DK BİLE SÜRMEYEN HİDROLİK VALFİNDEN BİR DEBİ AYARI YAPILMASI GEREK O KADAR...