FORD 5000 ve ENTER

Ynt: FORD 5000 ve ENTER

Yorumlar için teşekkürler. evet jd 5820 yi de çeken bu enter :) 5000lik normal değil aslında üzerindeki fazladan ağırlıkları görseniz şaşırırsınız arka çekisi döküm ağırlık kollar görünmüyor ağırlıktan

arkadaslar o video derinkuyuda cekilmis o enterde o 5000 likte normal degil modifyeli sanırım ikiside 5 ton civari vede enterin motorda degisti su an uzerinde 90 hp civarında motor var düsünsenize 5820 jd de ceken bu enter )))

bu jd yide sürükledi işte herzaman derim bu eskilerin kıymetini bilmek lazım..enter den beklenir bilen bilir çekişini...ford da ağırlık çok üstünde herkül yaşar olmasına rağmen çekti..ayrıca bu makinalarda mekanik yandan levye var..arka aksamı çok ağırdır..

ertugrul link=topic=37403.msg319471#msg319471 date=1293649667' Alıntı:
allah fordçu yedim ekek nerene getti 1inci viese tak patinaj pedalına bas el gazını çek koparsın ortadan şöför yok arkadaş
:D ortada şoförmü yok :D sen fordun üstündeki adamı tanıyormusunda şoför yok diosn :D herkül yaşar duyarsa belini kırar vala :D

ertugrul link=topic=37403.msg319471#msg319471 date=1293649667' Alıntı:
allah fordçu yedim ekek nerene getti 1inci viese tak patinaj pedalına bas el gazını çek koparsın ortadan şöför yok arkadaş

o fordçu(herkül yaşar) dan daha iyi bileceğini, daha iyi kullanacağını hiç sanmıyorum. ben kendimi bildim bileli o traktörün üzerinde, tarlada kamyon, traktör gömülse onu ararlar kurtarır. ford da normal değil arka çekisinde kollarının arasında belki 500 kg vardır cantlarını önündekileri gövdedekileri hesap etsek bir 500 de öyle vardır birde lastikler su doluysa hesap et

enter daha agr gibi duruyo bu traktörleri iyi tanırım forda biraz daha agrlık ve balon teker takılsa bide o zaman izleyin bu cekişmeyi :D .. arkadaşn biri diyor enterin üstündeki orj motoru yok diye güç konusunda birsey diyemem ama 624 ingilizse fordu cok kötü zorlar sekil A da göründüğü gibi cekerde enter ve ford ormanların kralı ..