erkunt 70 fotoları

Ynt: erkunt 70 fotoları

arkadaşlar 1 ay once surdugum yerde başına pulluk geçmedi çok sertti hayvan tersi dokulmustu ordan geri yuklendi falan çok sert yerdi dun tarla ıslak ken gittim surmeye ve surdukten sonra ewe geldigimde pullugu temizlerken birkaç foto çekeyim dedim 3. resime dikkatli bakarsanız traktorun kolu yere değene kadar batırdıgımı gorebilirsiniz ama zor bi surum oldu 4 tekerde patiaj ederek surdum ve çok yavaştım

hemşerim tt 55 kaç modeldi.üste kaç para vedin.foto daki pulluğu onadamı takıyordun.neden sattın tt 55 i.erkutun hangi özellikleri üstün tt den.güle güle kullan güzel traktörün var.

TT 55 link=topic=37404.msg318027#msg318027 date=1293174914' Alıntı:
hemşerim tt 55 kaç modeldi.üste kaç para vedin.foto daki pulluğu onadamı takıyordun.neden sattın tt 55 i.erkutun hangi özellikleri üstün tt den.güle güle kullan güzel traktörün var.
2006 dı kardeşim 535 saatte falandı 500 saatte aldık bu pulluguda ona aldık ama çekemedi malesef sonradan takma gozde kabin vardı motor kısmı içinde oldugu için turboda olmadıgı için onlarda çok ses alıyodu icersine kullanmaktan zevk almak yerine insan bıkıyodu biraz takas erkunt dusunuyoduk ikinci el alma planımız vardı fakat tt yi satmak gerekiyodu bayi duymuş işte takas edelim falan derken baktılar 32 ye saydık tt yi 17.800 daha verdik takas yaptık memnun uz şimdi bu traktorden biz aldık ilk çift e soktuk video sunuda çekmiştim amca oglunuda goturmustum yakıtını ve çekişini gorunce td 65 i onlarda değiştirdi :)

cazgin0020 link=topic=37404.msg318036#msg318036 date=1293176988' Alıntı:
duydum ama içine girmek nasip olmadı bayçelik in arkasından giden yoldan geçtim ordaki yoldan gidince sağa donunce galiba sizin koy
oradanda gidilir ama denizliye giderken denizler çatından sağa çal yönüne dönüyorsun

vale link=topic=37404.msg318041#msg318041 date=1293177638' Alıntı:
bende çok niyetlendim aslında erkunt için lüx kabinli alayım diye fakat biraz pahalı geldi bede ikinci el dayılar köyünden 3085 i aldım fiyatı iyi geldi
arkadaşım lux neden istedin klima tarla surerken genelde hiç bi motorda işe yaramaz klimayı acınca çeki duşer cunku bizim yan koyde 70 lik erkunt var lux adam çift surerken camları açıyo :D tenteli bana yeter kabin istersen sonrada 3 milyara klimasız kabin takılıyo yerleride var orjinal gibi uyuyo

kardeş kabinli traktöre klima şart.. ve klima öle cok motoruda düşürmüyor.. zaten surekli çalıştırmana gerek yok yarım saat calışınca içeriyi sogutuyor sonra kapatabilirsin.. yazın kabinli traktörde klima yoksa iş yapılmaz içinde durulmaz.. bu acıdan kabinli traktör alan herkese tavsiye ederim yoksa pişman olurlar.. kuluvatör kazayagı gibi toz cıkaran aletlerle çalışırken camı acıpta o tozu kimse yemek istemez mis gibi kapalı kabinde calışmak varken.. aşırı derecede yazın içi ısınır traktörün camlar kapalı olursa.. ayrıca camları acık tutarsan surekli içi toz pislik dolar surekli bu aletler iş görüyor sonucta..

ceya023 link=topic=37404.msg318058#msg318058 date=1293181258' Alıntı:
kardeş kabinli traktöre klima şart.. ve klima öle cok motoruda düşürmüyor.. zaten surekli çalıştırmana gerek yok yarım saat calışınca içeriyi sogutuyor sonra kapatabilirsin.. yazın kabinli traktörde klima yoksa iş yapılmaz içinde durulmaz.. bu acıdan kabinli traktör alan herkese tavsiye ederim yoksa pişman olurlar.. kuluvatör kazayagı gibi toz cıkaran aletlerle çalışırken camı acıpta o tozu kimse yemek istemez mis gibi kapalı kabinde calışmak varken.. aşırı derecede yazın içi ısınır traktörün camlar kapalı olursa.. ayrıca camları acık tutarsan surekli içi toz pislik dolar surekli bu aletler iş görüyor sonucta..
ewet oyle abi de genelde cam açıyolar kabin oldugu zaman da en iyisi olması şart ama ben kabin taktırtmam zaten benim motoru 52 di fiyatı lux kabin 64 tu benim aldıgımda 12 milyar bi lux kabinde çok pahalı

Yazları klımanın cok artıları var, kültüvatör ,tırmık gibi Toz ortamında helede sıcakta camları açmak yerine, biraz Teknolojinin nimetlerinden yararlanmak lazim ben mesela bu sorunu yaşiyorum Sauna grmişş gibi oluyorum fakat camları acmıyorum sadecee okdar cok aşiri olursa öndeki cami açiyorum cok az 3-4 parmak kadar, zaten adamlar Saolsunlar cok iyi düşünmüşler eksozu koymuşlar açilmiyor bilee eksozun filtresini biraz içeriye, büktümm ön cami azda olsun açim die:D