john deere 5000m serisine dikkat hidrolik sorunu bilginize

Ynt: john deere 5000m serisine dikkat hidrolik sorunu bilginize

john dere 5095m sıfır aldık hidrolik 1ton kaldıramıyo servis geldi yapamadı ben bugün iade ettim traktörü m serisinin fabrika çıkışı genelinde var haberiniz olsun

altı üstü 5li puulluk çok olsa bu ne kadar ağır olur alper 5li.12li taş çatlasa 1ton gelmez hidrolik cızır cızır ötüyo yukarı çok kaldırmıyo

az değil tabi ya 88 miyar krediyle bana 110 milyara geliyo ah uzel ah 3105 4x4 sıfır üretimi yok daha bunlarla hiç uğraşmazdım yerli parçası çok ucuz güçlü interkol vardı onu bekliyecem artık yaza doğru çıkacakmış fabrikanın dediğine göre

konforu güzel rahat ama hidrolik sorunu olunca verdiğim paraya 4,4lük motor isterim bu eksiği benim gözümde tüm artılarını götürdü üzüldüm ama eve getirmişim heves etmişim geride yükleyip götürecekler : ' (

onuda aştırdım mf 5445 kullanıcısıylada konuştum yakıt çok bu 1 ikinciside elektronik olduğu için suya pek gelmiyomuş 3defa yıka motoru servis geliyo ver bakalım 2000 tl elektronik aksam sorunlu alıyo parayı gidiyo bizim gibi çiftçilere yaramaz diye düşünüyorum hiç bi tarafına el vuramıyosun hep servise gidecek hatta bilgisayarımın ekranında bile mf 5445 var araştırdım babam oda yaramaz

Senin aldığın traktörde fabrika hatası vardır birader bizim köyde ve civar köylerdede var john deere şimdiye kadar böyle bi sorun kimseden duymadım...........

peki kullananların ki m serisimi sanmam benim aldığım m serisi ve aynı motordan 2tane aldık ikiside aynı birini biz diğerini halamın oğlu aldı aynı geldi ikiside aynı hata hidrolik kaldırma sorunu m serisi kimde varsa araştıralım hepsi aynı tek benim olsa bu kadar emin konuşmam emin ol

ya birdaer var bizim komşu köyden m serisi bizim benzinlikten mazot almaya gelince konuşuruz sürekli adma 5 li pulluk takıyor her geldiğindede motordan memmuniyetini dile getirio.....

kardeş nh dt 95 td var 4x4 2010 onuda kullanıyoz yerli o kadar şahane değil avrupasıda parça dışardan geliyo burda yok onda sıkıntı olmayacağını bilsem nh 5040 hoşuma gidiyo gerçi benim hoşuma giden traktörler 2 oldu john dere hüsran mf 5445 hüsran nh 5040 araştırıyom bunun neyi çıkacak aceba :S

iyide 2 ay önce çıktı bu m serisi normal servisten sonra biraz daha iyi kaldırdı ama öyle ben yeri geliyo 2ton kaldırmak zorunda kalıyorum benim eski 2001 8066 rahat kaldırıyo3yona kadar jd de kaldırsın bakalım pulluğa gücü zor yetiyo bilir kişi geldi bugün kabul ediyo tamam bu seride pompa küçük yetersiz kalmış diyo kabul ediyo jd bunu düzeltir dedi gitti servis yetersiz kaldı 2sindede senin ordaki farklı üretim değil ya aynı oda yeni almıştır önceki motorda aynı düzeyde hidrolikse anlamadı belkide kendi kullandıklarıma kıyasla yani nh tın hidroliğiyle jd zayıf kalıyo başka yerlerini demiyorum ha yanlış anlamayın

265 mf verıp aldı bu jd yı ona bakarak o hidroliğin zayıt oldugunu anlıyamadı desek ama bizzat kendimde gördüm gayet hızlı ve zorlanmadan kaldırdı rolantide :S