Same Iron 210 vs John Deere 7430-Çekişmesi

Ynt: Same Iron 210 vs John Deere 7430-Çekişmesi

yaw john deerenin cekilmesine alıştık diyorsunuzda traktör çekişmesi hiç bi önem arz etmiyor bu tamamen hangi traktör agırsa onun çekmesiyle alakalı bişey ha ama demiyorum same kötü samede süper bi traktör anlş-*s

ykt123 link=topic=37458.msg319375#msg319375 date=1293633973' Alıntı:
yaw john deerenin cekilmesine alıştık diyorsunuzda traktör çekişmesi hiç bi önem arz etmiyor bu tamamen hangi traktör agırsa onun çekmesiyle alakalı bişey ha ama demiyorum same kötü [size=12pt]samede süper bi traktör [/size] anlş-*s

Doğru diyosun kardeş.... ok-*-s

Paylaşıma teşekkürler...

John Deere nin Traktörlerine Bakarsanız zaten bunu hepiniz farkedersiniz...
Hp ye göre traktörün ağırlığının az olduğunu farkedersiniz.
Neden bunu yapıyo Peki Hiç sordunuzmu kendinize ?

j deereler hafifler yani bu videolar hc önemli degil zaten traktör çekiştirmenin makinaya verdigi zarardan baska bir getirisi yok ha bi arkadas demiş j deereler neden emsalerinden hafif sordununzmu diye ben cevap veryin kardes j deereler hafi çünkü mühendisler hafif malzme kulunarak yakıtın dişmesine fayda saglıyor çifte emsalerine üstünlük saglıyor yolda hiç bi tane emsali j deere gibi gelmiyor j deere aynı mercedes arabalarının hafif kaliteli saglam malzemeleri gibi malzeme kulanıyor tabi daha teknink acıklıyacam ama bunlar azda olsa bişeler çagrıstırmalı kafanızda saygılar