erkunt 70 nimet 4lu 16 inç pullukla

Ynt: erkunt 70 nimet 4lu 16 inç pullukla

sürülmüş tarlada sürmeye nolucak kaba toprak bizim burda 3lü17 numara pulluğu 95lik traktöre takıyorlar ama anızı hemen ağustosda yerler kuruyken süruyorlr. yazın anız bozmdada yerinden oynatamaz o pulluğu...

yer nasıldır bilmem ama pulluktan çıkan toprak daha once surulmus e benzemiyo surulen yer ile surulcek yer arasında fark var normalde çekmeye bilir dogru diyorsundur ama yumusak tır toprak çeker her zaman erkunt gorunce kesin bi hile falan var diyorsunuz

cazgin0020 link=topic=37477.msg318616#msg318616 date=1293360481' Alıntı:
yer nasıldır bilmem ama pulluktan çıkan toprak daha once surulmus e benzemiyo surulen yer ile surulcek yer arasında fark var normalde çekmeye bilir dogru diyorsundur ama yumusak tır toprak çeker her zaman erkunt gorunce kesin bi hile falan var diyorsunuz
hile filan değil şuan o toprakta çeker ama videodaki gibi çeker yavaş yavaş normal seri biçimde rahat ratat çekemez sonuçta bahsettiğin traktör o kadar büyük bi traktör değil ufak 70 hp traktör biz pulluğu sadece yazın anzı sürümünde kullandığımız için sürülmüş yere tiller çekiyoruz sürülmiş yeri tekrar pullulla sürmek farklı geldi...

bilmem ama traktor 68 hp dedigin gibi çok buyuk bi traktor değil ama video nun sonuna dogru sanki çok az bi gaz ilede çekiyo gibi gosteriyo sese bakılırsa tabikide kucuk vitesle çekecek buyuk vitesle çekmek için en az 85 90 bg gucune guvenilir bi motor olması gerekiyor

Aslında anormal bir durum, 16 inç 95hp traktörlerin kullandği pulluk bu belki deneme için kullanmiş olabilirler, sürekli kullandıklarını sanmıyyorum ;aslındaa gayet iyi sürüm yapmış sonuna doğru zemin birazz daha yaş gibi oluyor sanki 2 leme değilde belki çizell çekilmiştirrr evet kabarik toprakk :) yinede güzell dev gibi pulluk :D bende 14 numara takıyom bu elemana

arkadasım bu pulluk 16inc degil bence 16 inc pullugun kulakları oldukca büyüktü ben hic benzetemedim.95 hp traktöre 4lü 14 döner alalım diye düsünürken acaba traktörü büyük mü aldık diye sordum kendi kendime

toprak14 link=topic=37477.msg318641#msg318641 date=1293364594' Alıntı:

arkadasım bu pulluk 16inc degil bence 16 inc pullugun kulakları oldukca büyüktü ben hic benzetemedim.95 hp traktöre 4lü 14 döner alalım diye düsünürken acaba traktörü büyük mü aldık diye sordum kendi kendime
kardeşim pullukun izine bakarsan 14 inç pulluktan daha fazla cukur açtıgını gorursun pulluk 16 lı ve 95 hp traktore 4 lu 14 lu kucuk gelir ama donerli oldugu için denk gelir rahat gider yani arkana baktırmaz ama yinede buyutmek istersende buyugunude çeker 95 hp traktor