“Çiftçiler, Türk malına inanmıyor

Ynt: “Çiftçiler, Türk malına inanmıyor

sami ÖZKAN link=topic=37486.msg319287#msg319287 date=1293608212' Alıntı:
türkleri anlamask mümkün değil dünyada en çok milliyetçi halk belki türk milletidir traktöre göre değil bütün ihtiyaç mamüllerinde bu böyle gider israil mallarını alır tüketir onun kalitesindeki yerliyi kötüler bilmezki yabancı mamüle verdiği paraların birgün kendine mermi füze ,zulüm olarak döneceğini okadarda adi bir halkız
tşk. adilik sende kalsın ben almayayım

68cerran68 link=topic=37486.msg319301#msg319301 date=1293615657' Alıntı:
türk cifcisi dedesınden ne gorduyse onu bılıyor ve turkeye bu zamana kadar kendını ıspatlamıs bir marka var ona ınanmıs gıdıyor gerisi yalan diyor erkunt cok iyi bir makına ama gelde anlat büyüklerimize
sana katılıyorum birde bazıları demezmi Erkunt ' un kıçı belli değil başı belli değil, toplama, piç traktör diyolarya işte araştırmadan soruşturmadan kendilerince yorum yapıyolar böyle bi durum hiç hoş değil

baksana zeynep ablanın oğlanda hevesli işe elini bi atsa piyasaya hükmeder gibime geliyor.. gerçektende bayiler çok iyimser bizim traktör aldığımız bayi her traktör sattığı köyden traktörü getirince 1 adaklık koyun alıyor fakire fukaraya dağıtıyor..GÖKTAŞLAR

anayurtlu 3105d link=topic=37486.msg330730#msg330730 date=1296131372' Alıntı:
baksana zeynep ablanın oğlanda hevesli işe elini bi atsa piyasaya hükmeder gibime geliyor.. gerçektende bayiler çok iyimser bizim traktör aldığımız bayi her traktör sattığı köyden traktörü getirince 1 adaklık koyun alıyor fakire fukaraya dağıtıyor..GÖKTAŞLAR
haklısın kardeşim aslında dediğin gibi bi erkek olsa . . . Çiftçimizin kadın yöneticiye pek güveni yok gibi me geliyor köyde tek ben tutuyorum bu traktörü birde Erkunt var işte diğerler i sevmiyo seri traktör arkayı tez dağıtır düşüncesindeler