john deere ler

Ynt: john deere ler

tesekkurler paylaşım için abi.. abi aslında bunlara bi römorkun kasasının arkasına önune hidrolik kollarının takılacagı yuva yapacaksın ama yuva römork üzerindede saga sola dönebilecek belli bi acıya kadar sabit olmayacak yani
battıgında bi jd arkadan yanaşıp hidrolik koluna takacak kaldıracak romorku.. olmadı öndeki de söküp romorku hidrolik kollarıyla tamamen yerden kesecekler.. 8x8 romork olacak hiç kalmaz yola kadar öle gütürp bırakıp gelsinler :))
romork 7 ton gelse bu jd ler rahatlıkla kaldırır diye düşünüyorum..

tesekkurler paylaşım için abi.. abi aslında bunlara bi römorkun kasasının arkasına önune hidrolik kollarının takılacagı yuva yapacaksın ama yuva römork üzerindede saga sola dönebilecek belli bi acıya kadar sabit olmayacak yani
battıgında bi jd arkadan yanaşıp hidrolik koluna takacak kaldıracak romorku.. olmadı öndeki de söküp romorku hidrolik kollarıyla tamamen yerden kesecekler.. 8x8 romork olacak hiç kalmaz yola kadar öle gütürp bırakıp gelsinler )
romork 7 ton gelse bu jd ler rahatlıkla kaldırır diye düşünüyorum..
dediğin gibi aynı şekilde yapıyorlar çıkmadımı arkadan ve önden yanaşıyırlar hidrolikle kaldırıp römorkun oku bile söken var ama arabanın arkasını sac olan kısmı kırıp koparıyorlar
demokraside çare tükenmez ;D

ramazanpullu link=topic=37490.msg318758#msg318758 date=1293393760' Alıntı:
dediğin gibi aynı şekilde yapıyorlar çıkmadımı arkadan ve önden yanaşıyırlar hidrolikle kaldırıp römorkun oku bile söken var ama arabanın arkasını sac olan kısmı kırıp koparıyorlar
demokraside çare tükenmez ;D
abi benim demek istedigim böle arkaya ve öne yerini yapacaksın özel yani römorkun kasası kırılmayacak.. direk sasi den uzatacaksın yerlerini geriye dogru biraz aşagıda cok hoş olur..
hidrolik koluna takılan yerde hareketli olacak on dingil gibi ama daha ufak yolda giderke iki traktörde manevra yapabilecek ve romorku devirmeyedek .. bence yapılabilir cok rahat bu ve gereklide.. romorkun kasasını parcalamaktansa sürekli üzerinde dursun kolları takma yeri..

abi benim demek istedigim böle arkaya ve öne yerini yapacaksın özel yani römorkun kasası kırılmayacak.. direk sasi den uzatacaksın yerlerini geriye dogru biraz aşagıda cok hoş olur..
hidrolik koluna takılan yerde hareketli olacak on dingil gibi ama daha ufak yolda giderke iki traktörde manevra yapabilecek ve romorku devirmeyedek .. bence yapılabilir cok rahat bu ve gereklide.. romorkun kasasını parcalamaktansa sürekli üzerinde dursun kolları takma yeri..
öyle dediğin gibi özel römork yaptıran yok
güzel paylaşım ramazan abi..
sağol ali

ceya023 link=topic=37490.msg318777#msg318777 date=1293396552' Alıntı:

Aslında iyi fikir. ok-*-s... traktörlerin, römorku tamamen kaldırmasına da gerek yok bence. römorku taktığında 2/3 ton traktöre binsin yeter... traktör yere daha bi iyi tutunur...çoğu yerde tek traktör kendisi bile çıkarır...

abi eline saglık ne tarafda tarla mevki ?
sağol seyit bu tarla çumra yolu üzeri bira fabrikasına yakın kaşınhanı tarafında
Aslında iyi fikir. ... traktörlerin, römorku tamamen kaldırmasına da gerek yok bence. römorku taktığında 2/3 ton traktöre binsin yeter... traktör yere daha bi iyi tutunur...çoğu yerde tek traktör kendisi bile çıkarır...
zaten havuçla uğraşanlarda hep 2 3 motor var 100 bg ve üzeri kaldımı takıyorlar motorların hepsini
10 tane römork var hangi birine yaptıracan öyle