garajı yenileyince oyundan neden çıkıyor

arkadaşlar garajı ilk değiştirdiğimde sorun olmadı ikinci kez yenilediğimde kısmen sorun olmadı şöyle söyliyeyim garajı yeniliyor fakat garajın yanına gelince oyundan çıkıyor herhangi bir hatada vermiyor.bundan önce de 5 kez günü ileri alınca traktörün arkasına hangi ekipmanı bağladıysam kendiliyinden ekipmanı bırakıyor. Aynı ekipmanı ısrarla bir kaç kez bağladıktan sonra ekipman kayboluyor. bu oyunda ki efektler ve inandırıcılık LWF 2011 den çok daha güzel. Agrar 2011 böyle sorun yaratınca LWF yle idare edeyim dedim ama çok sıkıcı geldi. Galiba konuyu çok uzattım ama agrar 2011 i oynayanlar ne demek istediyimi anlamışlardır. Lütfen derdime derman olun.

Ynt: garajı yenileyince oyundan neden çıkıyor

arkadaşlar nasıl oldu bilmiyorum ama garaj sorunu çözüldü.fakat oyunda 5. güne gelince traktöre hiç bir ekipmanı bağlıyamıyorum bir süre sonra ekipmanı bırakıyor esc ile menüye girincede kayboluyor. Yardımcı olabilecek kimse varmı acaba.

Ynt: garajı yenileyince oyundan neden çıkıyor

aslan2865 link=topic=37510.msg319336#msg319336 date=1293624096' Alıntı:
arkadaşlar nasıl oldu bilmiyorum ama garaj sorunu çözüldü.fakat oyunda 5. güne gelince traktöre hiç bir ekipmanı bağlıyamıyorum bir süre sonra ekipmanı bırakıyor esc ile menüye girincede kayboluyor. Yardımcı olabilecek kimse varmı acaba.

Aynı sorunlar bazen bende ' de oluyor..Sanırım yeni bir yama bekleyeceğiz bu konu ile ilgili(ekipmanın ana materyalden ayrılması bilhassa biçer ve tablada) oyundan cap ' s alarak firmaya mail olarak gönderdim herhalde bakar ve ilgilenirler.