yine çok iyi bir harita..

Ynt: yine çok iyi bir harita..

indirmiş olduğumuz dosyanın içinde bir adet biçer paketi..bir adet römork(haritadaki bitkilerin tanımlı olduğu)..bir adet bitkilerin olduğu paket ve birde harita var..hepsi ayrı ayrı rar dosyasından çıkarılıp..tek tek belgelerim/my games/fs 2011/mod..klasörünün içine atılacak..harita ismini değiştirmenize herhangi bir değişiklik yapmanıza gerek yok..iyi oyunlar..haritayı kesinlikle tavsiye ederim..ayrıca büyük kültürvatör ile gereksiz ağaçları yok edebilirsiniz..size kalmış bırşey..ben tren yolundaki ağaçları kaldırdım mesela..

slm arkadaşım ben bu maps indirdim dediginiz gibi bu çok güzel olmuş elinize emeginize saglık ama oyunu çok kasıyor bu sorunu nasıl ortadan kaldıra biliriz bi yardımcı olurmusnuz

arkadaşım..maps ın oyunda kasmasının iki nedeni vardır..ilki çok fazla mod yüklü ise oyunda ..ve bu modları fazlası ile kullanır ,oyunun kendi araç ve ekipmanlarını kullanmazsanız oyun kasar..ikincisi ise sizin bilgisayarınızın teknik donanımıdır..

iyi oyunlar..

kardeş bende haritayı yükledim o haritayı seçiyom orda start gelmesini bekliyorum start gelmiyor hata raporu gönder geliyor gönderme deyince oyundan çıkıyor orjinal mapde bu yok yardım lütfen