VALTRA A75 ---- biliyorsunuz kangaldan---- kabin içinden herg performansı...

Ynt: VALTRA A75 ---- biliyorsunuz kangaldan---- kabin içinden herg performansı...

gerçekten çok temizz traktörr hiz banamısın demii güsel hergg okay abii sendee şekilsinn sana iecek yokk güsel paylaşım...

Ynt: VALTRA A75 ---- biliyorsunuz kangaldan---- kabin içinden herg performansı...

kangalli_84 link=topic=4347.msg44749#msg44749 date=1212670861' Alıntı:
çok güzel bir video olmuş Okay abi şu çakmağın yerine takılan ne işe yarıyor onu bi anlamadım

fm recorder o anıl mp3 dolu içi radyo frekansı yayıyor sen içindekileri radyodan dinliyon ... istediğin bir kanalıda o aletten ayarlıyon

super paylasım abı valtra guzelmıs yerlılerdede aynı ekıpmanlar mevcutmu puluk 12 ınc mı toprak tavı nasıl ama morun sesı sankım bıraz cok gıbı ya sarkıda supermıs anlş-*s

ÇağRı link=topic=4347.msg44759#msg44759 date=1212671799' Alıntı:
Güzel video okay abi,yalnız biçerci pek size çalışmamış.Yarısını da tarlada bırakmış.

walla doğru diyon bu sezon damlar gene biz biçelim diye o zaman halledecez ...

Mustaf-a Eskisehiri link=topic=4347.msg44774#msg44774 date=1212675689' Alıntı:
Süper video abi, ellerine sağlık. Merak ediyordum tarlada nasıl olduğunu gerçekten iyi oldu...

mustafa videonun hazırlanması aşamasında seninde emeklerini göz ardı etmeyelim... çok sağolasın ...

Okay abi yerlilerin kabinin opsiyonları nasıl ve bu A75,A85 lerin fiyatları ne kadar? sizin oralarda harman zamanı yaklaştı mı?bizim buralarda 1 ay varda ondan soruyorum.

xss123 link=topic=4347.msg44835#msg44835 date=1212681055' Alıntı:
Okay abi yerlilerin kabinin opsiyonları nasıl ve bu A75,A85 lerin fiyatları ne kadar? sizin oralarda harman zamanı yaklaştı mı?bizim buralarda 1 ay varda ondan soruyorum.
bizim harman zamanı ortalama Temmuz sonuu gibiii