traktörde zenon olabilirmi

Ynt: traktörde zenon olabilirmi

arkadaşım ben xenon far taktırdım benimkimi öyledir bilmem ama sarıya göre az ışık veriyor bu yüzden kabine de 1 çift sarı ve 1 çift kloromatik(değişken renk) sis farı taktırdım... traktörün dış görünümüne çok önem veriyorum. zenon farıda bu yüzden taktırdım ama görüntü açısından çok güzel duruyor... sis farı olarakta kloromatik olanlarını öneririm bakış açısına göre renk değiştirmesi hoş oluyor...

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=37589.msg319901#msg319901 date=1293974833' Alıntı:
senin taktırdığında balast diye bir olay yok herhalde çünkü 8000 kelwinlik bir ampül ve bir balast tüm tarlayı gün ışığına çevirir kardeş
Fiyatlarındanda haberın vardır inşalah:d

ben kabinin arkasınına çift olarak taktım 6000 k olanından aydınlatması çok iyi.
ışık miktarı olarakta normal ampullere göre en az % 200 daha fazla ışık vermektedir. xenon yapı itibariyle farklı olduğu için kullandığınız lambalarda kaliteli ve büyük olursa ışığı yansıtması daha iyi olmaktadır.
tozdan etkilenme gibi bir sorunu olduğunu zannetmiyorum belki sudan beyinleri zarar görebilir onada dikkat etmek lazım

bilgilerin çokdogru arkadaş ayrıca 6000 kelvinde dediğin gibi çok iyi aydınlatır atrıca balast yani beyin su almaması içinde bir kat ince plastik naylona sarılarak sonra monte olabilir bilirsiniz balastlarda fazla kızma olmaz