tümosan 95 80 videoları en kısa zamanda trakkulupte

Ynt: tümosan 95 80 videoları en kısa zamanda trakkulupte

atom karınca link=topic=37646.msg320314#msg320314 date=1294078922' Alıntı:
getir göt göte takalım o zaman kıskançlık belirtileri meydana gelsin sendemi bendemi?
bizim marka kurbanı olupta traktöre cuvalla verecek paramız yok senın gibi akılsızda para cokmus vermısın sen kendi derdine yan biz cok memnunuz tümonun fiyatından ve kalitesinden

bu arada yarın burda yine traktör kongresivar hava sartlarında önemli bir degisiklik olmassa eger (derinkuyu burası)asfalt yolda dik bir rampada 6 yada 7 ton yükü römorka yüklü olcak rampa mesafesi 2 km felan kim daha az zamanda tepe noktasına ulastırcak bakcaz vidyo cekecem kongre kesin olursa bir aksilik olmazda vidyo gönderecem bakalım tümo nasılmıs gecen kongrede ses getirdi bu nasıl olcak bakalım

yukeritarim link=topic=37646.msg320327#msg320327 date=1294080219' Alıntı:
bu arada yarın burda yine traktör kongresivar hava sartlarında önemli bir degisiklik olmassa eger (derinkuyu burası)asfalt yolda dik bir rampada 6 yada 7 ton yükü römorka yüklü olcak rampa mesafesi 2 km felan kim daha az zamanda tepe noktasına ulastırcak bakcaz vidyo cekecem kongre kesin olursa bir aksilik olmazda vidyo gönderecem bakalım tümo nasılmıs gecen kongrede ses getirdi bu nasıl olcak bakalım
bekliyoruz dört gözle kardeş

yukeritarim link=topic=37646.msg320327#msg320327 date=1294080219' Alıntı:
video çekersin kardeş acıma dayan gazına ;) :D

kardeşim tümosan ne ya tümosan nedirki ben bu tümosancıları anlamıyorum motor fiyatın en adi çakması ferguson dünyaya ün salmış bir şey o videoları bende izledim kardeş orda senin tümosan dediğin çift çekerle çıkıyor tek çekerde hiç bi boka yaramıyor. ama ordaa o gözünüzü açıpta bakarsanız 3.085d var onun nasıl bi güçte olduğunuzu anlrsanız. ben motor pahalıysa çok yakıyorsa yaksın feda olsun ama onun hakkını veriyor benim motorum. boş beleş traktör üretmişler onuda bizim akıllı türkler alıyorlar işte sen hiç gördünmü yurtdışında bi tümosan hepinize soruyorum tümosancılarr??

atom karınca link=topic=37646.msg320400#msg320400 date=1294089179' Alıntı:
kardeşim tümosan ne ya tümosan nedirki ben bu tümosancıları anlamıyorum motor fiyatın en adi çakması ferguson dünyaya ün salmış bir şey o videoları bende izledim kardeş orda senin tümosan dediğin çift çekerle çıkıyor tek çekerde hiç bi boka yaramıyor. ama ordaa o gözünüzü açıpta bakarsanız 3.085d var onun nasıl bi güçte olduğunuzu anlrsanız. ben motor pahalıysa çok yakıyorsa yaksın feda olsun ama onun hakkını veriyor benim motorum. boş beleş traktör üretmişler onuda bizim akıllı türkler alıyorlar işte sen hiç gördünmü yurtdışında bi tümosan hepinize soruyorum tümosancılarr??
arkadaşım fendt kullananın suçu ne işbora kullananın suçu ne herkes kendi maddi ve iş durumuna göre alıyor bence saygı şart.....

evet demi yani arkadaş yukarda yazmış akılsızlar motora çok para verirler die bu söylediklerini o arkadaşada iletsene bilader... tabiki herkesin motoru kendine göre kral ama tümosan gerçekten ne yatırama ne tarıma nede güçüne para verilecek bir traktör.

atom karınca link=topic=37646.msg320418#msg320418 date=1294091626' Alıntı:
evet demi yani arkadaş yukarda yazmış akılsızlar motora çok para verirler die bu söylediklerini o arkadaşada iletsene bilader... tabiki herkesin motoru kendine göre kral ama tümosan gerçekten ne yatırama ne tarıma nede güçüne para verilecek bir traktör.
ağır gel kardes aşalayıcı sözler kullanma bnim eniştemin 3085 i vardı vardı bide tümosan aldı 90 80 adam şimdi 3085 satacam diyor bu bunun arasında mazot farkı var diyor 3085 satıp bi daha 90 80 alacam diyor bizi m köyde bundan 10 sene önce az bi tümo vardı şimdi kafanı cevirdiğin evin önünde tumo gorursun sızın oralardada tersı olabilir mf fazla olabili r ama biz mf yi ezecek sözler demiyoruz!

kardeş doğrular acıdır sende bu acı sözler kabullenmiyorsun ne yapıyım ben. haa unutmadan mf traktörüde her adam kullanamaz arkasına hangi malzemeyi takacanı bilmesi o motor nerden ne zaman nasıl kullanacanı bilmesi lazım. en önemliside mf güç var hiç bi motor bence mf kafa tutamaz. bizde 105. var çok derin sürüm yapıyor 1.5-2lt arası yakıyr daha allahtan belasınımı istemek lazım. enişten bence boşa satıyor tümosanı satsın onun arkasına kullanılacak mazlemeler alsın o zaman ay yakar.. ;)

yok messeyci arkadas uzaydan indii sanırım ondan baskası masseyi kullanamaz aman saın baskalarıda binmesin kaza filan yaparsınız ))) sanırım cahil yani yası kücük kaale almayın bu arada kongre kar yüzünden ertelendi ama en ısa zamanda yapcaklar yine