benim yeşil krallar hakında diyecek görüşleriniz bekliyorum 5625 ve 5303

Ynt: benim yeşil krallar hakında diyecek görüşleriniz bekliyorum 5625 ve 5303

arkadslar ben bu iki traktörden de cok memnun kaldım 5303 üm tam bir atom karıncaydı vurmadıgım rampa koymadıgım dere yoktu yakıtı kulananlar bilir 240 kadar bile yamıyordu frenleri abs fren di hidroligi çok süperdi cok acayip manevrası vardı ben 1960 lardan beri elimde ozamanlar j deere 2030 vardı o da çok süper bi makinaydı ondan sonra ferguson aldım iki tane buçulu vitesleri bizm bölgeye ilk ben getirdim sonra fergüsonlar okadar randımanlı degildi 2030 kadar bir iki sene sonra iki fergüsonu verdim kamyon aldım epeyi süre kamyonla urastım sonra 2000 de gine bi nh 60 66 aldım iki sene de bunu kullandım bu da güzeldi ama 2030 un trnagı bile degildi sonra 2007 başak aldım 2050 sh bu traktörde çekişi faln iyiydi ama diğer aksamları bes para etmezdi ve sonun da onuda sattım artık yeni hosuma giden içimdeki gizli john deere hayranlıgım tekrar alevlendi ve gittim 5303 aldım 2008 in sonunda bu traktörü iyiki almışım dedim yaw cok zalım bi traktördü anlata anlata bitiremem kim diyorsa john deere kötü makina yalan söylüyor neyse sonra geçenlerde de bi tane 5625 super plus aldım bu daha anlatılamıyacak bi makina çok süper yakıtı çok çok iyi haa bu arada ben bunca sene traktörlerle iç içeydim her makinayıkulandım kardesimde mf 3085 var onu da kulandım arkadasta nh td 85 var o da yeni aldı gecen yıl ama sahse bende kulandım evet güzel ama okadar degil çok yakıyor bikere neyse bunca yıldır tek bi markadan memnun kaldım john deerelerden

evet canım kardesim ben hem kum taş naklıyesi yapıyorum kendim tası kırıyorum derelerde kum çıkarıyorum haa tabi çift te yapıyorum 250-300 dönüm arazide ekiyorum bunca iş arasında

burda diğer marka traktörü olan arkadaslar beni yanlış anlamayın marka kötülemiyorum sadece bunca yıl gördüm izlenimlerimi dile getirdim şimdiden ilginiz ve saygınız için tesekürler

hayran kaldım kardeşim demek sende jd cisin benim gibi. 2030 dediğin gibi süperdir. en güzel renk yeşildir.... alk-*s

5403 var cif ceker manyak bi motor cok cevik ve hareketli her işin hakkını veriyor arkadaşım sen 5303 ün bide cift cekerini alsan senin 5625 e kafa tutar....

doğru kardes yaw cok manyak makinalar john deere çok dehset bişey sizcede öyle degilm,i ama kardes 5625 e hiç biri yetişmiyor o kasadaki kumu 5303 üm bir le ikinci viteste cekiyordu bu 5625 3-4 hep hiç asagı düşmüyor genn td 85 le aynı rampaya aynı yükle vurduk yaw td85 e hemen hemen 600-700 metre fark açtım aynı anda basladık yola videoyu kasada bi arkadas cekti eger videoyu alırsam paylasacam görsünler j deere neymiş

paylaşım için tesekkurler... romork un benimkinin aynısı ören damper ama benimki 320 uzunlugu özel yaptırmıştık aynı renk :)
sen pertekli misin ?

ben gercekten bu iki traktörden çok memnun kaldım diger kullandıklarıma göre

ykt123 link=topic=37648.msg320284#msg320284 date=1294076842' Alıntı:
evet kardes pertekliyim bu benim diğer traktörün ramorku ilginiz için çok sagolun
ablamlar pertekte kaldı 3 yıl sıksık gelirdim oraya.. kışın keklik avına gitmiştik guzel yer pertek.. elazıga da cok yakın zaten..