BöylE Kalitelİ MarkA ya BöylE YükseK ÇözünürlüktE Bir PaylaşıM... ''LeMKeN''

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: BöylE Kalitelİ MarkA ya BöylE YükseK ÇözünürlüktE Bir PaylaşıM... ''LeMKeN''

Su pullugun arkasinmdaki diskaro cok güzel aletmis. Adamlar büyük motur kullaniyo ama bi seferde tarlayi ekilir hale getiriyor. Biz o tarlarayi o hale getirmek icin kac kere girip kac litre mazor yakiyoz....

Ynt: BöylE Kalitelİ MarkA ya BöylE YükseK ÇözünürlüktE Bir PaylaşıM... ''LeMKeN''

t0kmakçı güzel paylaşım,gerçekten ç0k net görüntüler....resimdeki t0praklarda her türlü ekipman çalışır....şöyle düşündümde pulluğun bıçaklarını böyle bnde yaptırabilirim...sanırım kamy0n makaslarından 0lur,bana lazım ,çeltik yerlerini sürerken traktöre büyük avantaj sağlar diye düşünüy0rum,bizimkiler bütün 0lduğu için çamur yapışıy0r ,devredemiy0r t0prağı

Güzel paylaşım Ali. Keşke bizim ülkemizde de bu tarz ekipmanlar üretilsede bizde böyle güzel işçilikler yapabilsek.

paylaşım için tşk ekipmanlar çok güzel inş ileri doğru türkiyedede bu tarz ekipmanlar üretilir ve yaygınlaşır...

Yorumlar için sağolun...

doganbey1 link=topic=37658.msg320338#msg320338 date=1294081621' Alıntı:
eline sağlık Ali. maşallah babana bunları gösterdin mi iş tamam:D
tabi lemken solitair 9 alır.kral a tak sür der artık :)
samsunbafra link=topic=37658.msg320370#msg320370 date=1294085469' Alıntı:
t0kmakçı güzel paylaşım,gerçekten ç0k net görüntüler....resimdeki t0praklarda her türlü ekipman çalışır....şöyle düşündümde pulluğun bıçaklarını böyle bnde yaptırabilirim...sanırım kamy0n makaslarından 0lur,bana lazım ,çeltik yerlerini sürerken traktöre büyük avantaj sağlar diye düşünüy0rum,bizimkiler bütün 0lduğu için çamur yapışıy0r ,devredemiy0r t0prağı
abi dediğin çeltik yeri için çok uygun ve iyi olur. ama bizim pulluklar nerde olursa olsun. bu cavurların yaptığı kadar olmuyor.nasıl yapıoyrlar bilmiyorum teknoloji desek yeridir.pulluğa çamur yapışmazmı ya hayret ediyorum. işde sanada öle bi pulluk lazım cavurların yaptığından :)
alipasalierkan link=topic=37658.msg320377#msg320377 date=1294085823' Alıntı:
Güzel paylaşım Ali. Keşke bizim ülkemizde de bu tarz ekipmanlar üretilsede bizde böyle güzel işçilikler yapabilsek.
daha çok var abi malesef o yerlere gelmemize :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...