yarın derinkuyuda yine traktor yarısları olacak herkez davetli

Ynt: yarın derinkuyuda yine traktor yarısları olacak herkez davetli

asfaltta motor güçü yüksek olan daha iyi performans sağlar.. ve seri şanzımana sahip traktörler erken vitesten düşer yük altında.. toprak zemin karsılaştırma için daha iyidi :)

valla kardeş imkanım olsa 3075 4x4 getiririm ama imkanım yok ama güzel vidyoalr cekersen gelmiş kadar oluruz zaten cogu orda olan traktor ler burdakı arkadaslardada var

anlaşıldı kımsenın ımkanI yok:) buçuklu traktör iş görür :) videoları sabırsızlıkla beklıyoruz!!!!!

erkuntuda görmek ısterım. . .

aslında çok güzel hem eglence hem de traktör test için çok güzel.akıl eden bin yaşasın.

AMA ŞU VİDEOLERI GÜZEL ÇEKİN TÜM VİDEO ÇEKENLER İÇİN DE

AKGÜN43 link=topic=37662.msg320503#msg320503 date=1294142913' Alıntı:
anlaşıldı kımsenın ımkanI yok:) buçuklu traktör iş görür :) videoları sabırsızlıkla beklıyoruz!!!!!

erkuntuda görmek ısterım. . .

erkunt serişanzımana sahip düzde cok iş görür ama rampada 4ten erken düşer alt viteslerde dinlemez ama.. eger asfaltta olmasaydı erkunt favori olurdu kendi segmentinde ama asfaltta motor güçünü ölçmüş oluyosunuz motoru güçlü olan ceker.. tutunma devre dışı kalıyor mesela same 85 2wd tarlada 4x4 servete yetişmiyor.. ama asfaltta rampada hiç düşmüyor motor güçü daha yuksek ve agır devirli oldugu için .. tabi düzdede same erkunta yetişmiyo erkunt 40km/h same 35km/h ... bu yarışa same yi katmak isterdim orda... explorer85t cok iyi performans sunar.. ve 640 fiat tam rampa ve asfaltta yarısacak traktör kendi segmentinde.. hiç düşmez vitesten zaten agır devir.. ve turbosuz oldugu için oluk gibi mazot yakar ama düşmez.. turbolu traktörlerin devri düştümü vites düşürmek zorunda kalıyorsun turbo yeterince hava basamıcagından ama eskilerde öle degil.. bakalım bende merak ediyorum videoları..
ayrıca kubota ları merak ediyorum ordaki bayiye söylemek lazım aslında getirip denesinler :) kubotalar hiç düşmüyormuş rampada bogulmuyor muş..