SADECE MERAKTAN SORUYORUM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FORUMA GİRDİĞİM ZAMAN TÜM MARKALARA GÖZ ATARIM GENELDE HER MARKANIN FORUMUNDA ÇEKİŞME VİDEOLARI VAR. AMA NEDENSE HİÇBİR MARKA TÜMOSANLA OLAN BİR ÇEKİŞMEYİ PAYLAŞAMIYOR. ŞİMDİ FANATİK OLAN ARKADAŞLARA SORUYORUM. MADEM TÜMOSAN KÖTÜ BİR MAKİNEDE NEDEN HİÇKİMSE BENİM TRAKTÖRÜMDE TÜMOSANI ÇEKTİ DİYE BİR VİDEO EKLEMİYOR.

Ynt: SADECE MERAKTAN SORUYORUM

ÖYLEDE ARKADAŞLAR TÜMOSANIN FORUMUNDA HER ÇEKİŞTİĞİ TRAKTÖRLE VAR VİDEOSU. NEDEN MF KOYMUYOR YADA NEDEN JD,NH , VALTRA VİDEO EKLEMİYOR. ONLARDADA VAR VİDEO TÜMOSAN İLE YOK.

Ynt: SADECE MERAKTAN SORUYORUM

Böyle gereksiz konular lütfen açmayalım. Çekişme vidyosu yoksa yoktur. Demekki daha hiç o şekilde bir vidyo çeken olmamış. Bunu sormanızın anlamı ne anlamadım. Burada hergün gazete basar gibi vidyo basılmıyor. Eğer dediğiniz gibi bir vidyo varsa sitemize üye olanlardan biri çektiyse paylaşmak isterse paylaşır. Bu tarz Tümosan ' dan diğer markalar korkuyor mu? gibisinden bir konu açmanız çok gereksiz. Lütfen bu tarz konular açıp sitede gereksiz yere konu kirliliği yaratmayalım. Hem üyeler arasında sorun yaşanıyor. Hemde gereksiz yer kaplıyorlar. O yüzden bu konuyuda kitliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...