istek üzerine mf-265 kabinli (hareketli aks)

storef.png

http://uploading.com/files/38fam87m/MF_265_kabinli.zip/

arkadaşlar numlook tuşlarından 1 sol kapıyı 2 sağ kapıyı açıyor ayrıca 4 tuşu ile arka çalışma lanbasını açıp kapıyor bilginize.... yorumları va teşekkürleri unutmayalım arkadaşlar... iyi oyunlar...

Ynt: istek üzerine mf-265 kabinli (hareketli aks)

JOSEPH link=topic=37720.msg321034#msg321034 date=1294246039' Alıntı:
ya dost um iyi güzelde bu oyunda renk deıstırıp duro yazılar fılan karısıo renkler karısıyor

nasıl değişiyo anlayamadım bende bi problem yoktu... orjinal haritada denendi sorun olmaması lazım..

yok kardes ondan olmasa gerek diğer ındırdıım yamalar güzel şekılde oluyor ama bu renk deıstırıp duruor yaw beyaz oluyor yeşil oluyor :)

valla arkadaşlar benim başıma böyle bişey gelmedi o yüzden sebebini bilmiyorum... şöyle bişey olabilirmi acaba bendeki oyun orjinal dil yani almanca sizdekiler ingilizce yamalı mı? eğer öyleyse o yüzden olabilirmi acaba? sonuçta elimizdeki oyunlar çakma orjinal değil....

kuyucakli_2693 link=topic=37720.msg323196#msg323196 date=1294692294' Alıntı:
arkadaşım banada bir tane new holland t5060 yaparmsın acaba rica ediyorumsende...

valla dostum yaparım yapmasına ama benim laptop arızalandı bütün herşey onun içindeydi şuan için bişey yapamam ama makinayı yenileyince istekleri yapmaya çalışacam