arkadaşlar Fendt -412- Vario hakkında...

bunların fiyatını bilen varmı özellikle 412 Vario ön aks süspansiyon ve düz ön agırlıklısı ( 312-413 ön aks süspansiyon ve düz ön agırlıklısı) kaç hp özellikleri......

Ynt: arkadaşlar Fendt -412- Vario hakkında...

arkadaşım kutlucanın sitesinde her şeyiyle özelliklerini bulabilirsin fiyatınıda telefon açıp sorabilirsin 412 harika bi makina ama fiyatı düşündürücü yoksa alınacak traktör

arkadaslar bu fendtler guzel makınada alınmaz ama ya cok pahalı.fuarda 310 sordum 72000 euro dedı bu ne ya zaten cıftcılık ulkede bıtmış mazot kac para.onu alacagına samenın laser 140ı 130000 tl onu alırım daha mantıklı hem mekanık hem guclu.alınmaz bu motorlar.

arapörenli link=topic=37758.msg362885#msg362885 date=1300560745' Alıntı:
arkadaslar bu fendtler guzel makınada alınmaz ama ya cok pahalı.fuarda 310 sordum 72000 euro dedı bu ne ya zaten cıftcılık ulkede bıtmış mazot kac para.onu alacagına samenın laser 140ı 130000 tl onu alırım daha mantıklı hem mekanık hem guclu.alınmaz bu motorlar.

zevk meselesi doğru çok para ama keşke olsada çok param gideydi yok şimdilik uçak gibi motor vites yok kolu nekadar itersen o kadar basıyor.seçenekleride var tabi nakliye için düşük gazda yüksek vites gibi güzel makina vesselam.vites olmadığından yakıtı az harcıyor yani traktör aslında kendini amorti ediyor.

kutlucanları aradım 411 varioya 88.bin euro dedi ama stokta yokmuş 311 önerebiliriz dediler.78bin euro.Gerçekten çifçilik bu haldeyken fiyatlar düşündürücü...:(