New Holland TD85D vs Tümosan 90 80

Ynt: New Holland TD85D vs Tümosan 90 80

o new hollandın tekerlerde su var haberiniz olsun yoksa bi traktör asla diger traktörün dengesini o sekilde degiştiremez ama new hollandın tekerlerde su var bunu biçerci arkadaslar dahada iyi anlar paylasım için sagol

aksoylar link=topic=37767.msg321440#msg321440 date=1294343103' Alıntı:
evet tekerlerde su var.aa birde tümocu arkadaşlar alınmasın ama tümosan kagıt gibi malzeme kullanıyor.90 hp lik motor 3100 kg ı zor basıyor.

ÇEKTİNMİ NERDEN BİLİYON AĞIRLIĞINI.BEN DÜN ÇIKTIM KANTARA 90-80 DTKK 4060 KG GELDİ.BUMU KAGIT GİBİ KULLANILAN MALZEME?.EZBERE KONUŞMAYI BIRAKIN ARKADAŞLAR.

SIzce sirf kendi aralarinda iddaasi bile olmayan bir cekisme icin adam o kadar zahmete girip tekere su basarmi. Birde artik kabul edin. NH bu piyasada en üstlerde. Bunu traktörleride satislarida belli ediyor.

İZMİRLİ_85 KARDEŞİM BOŞVER ZATEN Bİ ÇEKİŞMEDE HİLE OLMSAN OLMAZ DEİLMİ HEP TÜMOSAN ÇEKİYO BU SEFERLİK İZİN VEREYİMDE SEVİNSİN GARİP NEW HOLLANÇILAR DEMİTİR BENÇE TÜMOSAN 90-80 DTT BİZDE TÜMOSAN NIN DEDİNİ YAPALI8 BOŞWER SEVİNSİP GARİPLERR

nh almış herkes biliyor şimdi tümosanla nh arasındaki kalite farkını marka farkını herkes biliyor tümosan daha dün çıkmış ama 10 sene önceki teknolojiyi uygulayıp traktör üretiyor o kadar çok iyibir traktör olsa sıfırını 55 bine satmazlar ben 2. el traktör galericiliğide yapıyorum burda 2011 model 82-80 traktörü 53 bine satıyorlar ben dükyanda 2005-2006 model td85i o fiyata satıyorum aradaki fark daha burdan başlıyor her türlü nh derim tümosanda arkadaşların abarttıkları kadar bi traktör değil fiat çakması bi traktör...