artrak- türk çin ortaklığyla traktör ...

Traktörde Türk-Çin ortaklığı
Çankırı'daki fabrikada 3 ay sonra 'Artrak' markasıyla piyasaya çıkacak traktörlerin, çiftçiye yüzde 25 daha ucuz satılması planlanıyor

Bulgaristan'da kurduğu kağıt fabrikasıyla Doğu Avrupa ve Rusya'ya ihracat yapan Ar Grup, yeni yatırımıyla Türk çiftçisine traktör üretecek. Çin'de önemli bir mali ağırlığa sahip traktör üreticisi YTO firması ile üretim ve satış anlaşması imzalayan Ar Grup, Çankırı-Çerkes'te kurulacak fabrikada 3 ay sonra 'Artrak' markasıyla piyasaya çıkacak traktörleri yüzde 25 daha ucuza satmayı amaçlıyor. Ar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Turan Özbahçeci, 'Lisansını satın aldığımız YTO, traktör üretiminin yanı sıra tır, kamyon ve çeşitli iş makineleri imal ediyor. Birçok ülkede faaliyetleri var. Bizim için çok güçlü bir partner' dedi. 4 çekerli Türk-Çin ortak yapımı traktörde lüks sürücü koltukları, buzdolabı, LCD TV, DVD, CD çalar ve klima da olacak. 100 milyon dolar ciroluk dokuz şirketin sahibi Özbahçeci, '3 yıl önce Bulgaristan'da bir kağıt fabrikasını satın alıp, revize ederek üretime başladık. Bulgaristan'da Polonyalılara ve Ruslara yazlık konut inşa ediyoruz. Buradaki yatırımlarımız 20 milyon dolar civarında. Yeni yatırım planına ilişkin çalışmalarımız ise devam ediyor' diye konuştu.
Amacımız çiftçiye hizmet etmek
Ar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Turan Özbahçeci, Türk çiftçisine teknolojik anlamda daha ekonomik hizmet vermeyi amaç edindiklerini söyledi

not-bi intrnet sitesinde buldum ama ne zmn paylaşıldı yazmamışlar

Ynt: artrak- türk çin ortaklığyla traktör ...

benim hoşuma gitmedi sonuçta çinlik var nh ye bnzio
ama önyargyla gtmemek lazm lsyide pek seven olmamıştı şimdi baya sevyolar gerçisi ben hayla sevmiom :D

bu super lıne adındakı motor
pıyasaya gıremeyınce ısıtmışlr konuyu kac seneden berı var zaten ılyaz koc konya bayısı samımı oldugu adamlara tavsıye bıle etmıyor bu motoru

manas link=topic=37796.msg321723#msg321723 date=1294426058' Alıntı:
bu super lıne adındakı motor
pıyasaya gıremeyınce ısıtmışlr konuyu kac seneden berı var zaten ılyaz koc konya bayısı samımı oldugu adamlara tavsıye bıle etmıyor bu motoru
o kadar bilmiom bilgi olarak paylştm

lcd tv yi dvd yi birde klimayı koyacak hemde kalite diye muadillerinden daha ucuza satacaksa var bu işin içinde bir iş hadi hayırlısı

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=37796.msg321734#msg321734 date=1294426859' Alıntı:
lcd tv yi dvd yi birde klimayı koyacak hemde kalite diye muadillerinden daha ucuza satacaksa var bu işin içinde bir iş hadi hayırlısı
(made ın p.r.c) yane çin kağıt gibidir bunun kaportsası

real_!! link=topic=37796.msg321712#msg321712 date=1294425609' Alıntı:
teşekkür ettim adamım

kaporta fln taş gıbı sorun yokda ama netıcede onundekı yto arması cınlılerın meshur markalarından bırısı
oda sorun degıl bugun pıyasada jınma foton gıbı cınmarkaları baya hesaplı burda montajdıye superlıne pahalımı lmalı alınımalı 90 lıgı 64 bın cıvarı ne motorlar var

almanyada satılan cin malı ürünler almanların ürettiği mallardan daha kaliteli ilk önce bunu söyleyim inanmıyan varsa gitsin baksın
motora gelince tip olarak fena deyil ama tarladada görmek lağzım

bu traktör törler çankırı çerkeşte de üretilyo cin adamlarneyi varmış ben çankırı merkezde oldum için fabrikayı görmedim ama bi traktörünü içeledim ortada vitesli bu alaçama tümosan alırım daha iyi servis yok ziraat bankası anlşmalı deil halk bankasıyla anlaşmalı ama oda oynar başlıklıymış o yüzde pek alan yokk 2 kişide var merkezde

Bizim mahale ye bayisi açıldı. 2 tane büyük seri den sattı kabinli. şimdi bayi nin önünde tenteneli büyük model duruyor.güzel e benziyor.Fotoğraf çekersem paylaşırım...

tokmakcı link=topic=37796.msg321851#msg321851 date=1294435654' Alıntı:
Bizim mahale ye bayisi açıldı. 2 tane büyük seri den sattı kabinli. şimdi bayi nin önünde tenteneli büyük model duruyor.güzel e benziyor.Fotoğraf çekersem paylaşırım...
bence hata yapıyorlar bunları alanlar uzun süre duramazlar kapatırlar bundan alcama ls alırım o biraz kendni toparladı satmaya bşladı yavaş yavaş