yasar abide derinkuyudaki traktor yarislarına remork cekıp katılıyomu acaba :):)

Ynt: yasar abide derinkuyudaki traktor yarislarına remork cekıp katılıyomu acaba :):)

mal mı bu adam ya :) zaten ramork un okunu oyle yapıp geri çıkmaya çalıştınmı devrilir 1 buçuk hafta once amca oglu 4 5 tonluk su dolu belediye tankerinidevirmiş su dokulmus beni yardıma çagırdı ben giderken geri aradı gerek kalmadı duzellik bizim erkuntla die :) ve o 2 araba arasında ezilmemeyi on çeker arabayla denesin :) mf un tekerinden tutuyo batiaj yaptırıyo bence o işte bi bit yenigi var mf zaten arkası hafif motor kim bilir ne yaptılar ve onunu havaya kaldırıyo on agırlıkları varken denesin birde :) bogazına odun koydurup 2 kişi çıkartıyo boynu kırılırsa gorur ebesininkini :) torosun onu zaten hafiftir ve kesin kaburun içindeki bazı parçaları çıkartmışlardır :)

Ynt: yasar abide derinkuyudaki traktor yarislarına remork cekıp katılıyomu acaba :):)

cazgin0020 link=topic=37802.msg321913#msg321913 date=1294476450' Alıntı:
mal mı bu adam ya :) zaten ramork un okunu oyle yapıp geri çıkmaya çalıştınmı devrilir 1 buçuk hafta once amca oglu 4 5 tonluk su dolu belediye tankerinidevirmiş su dokulmus beni yardıma çagırdı ben giderken geri aradı gerek kalmadı duzellik bizim erkuntla die :) ve o 2 araba arasında ezilmemeyi on çeker arabayla denesin :) mf un tekerinden tutuyo batiaj yaptırıyo bence o işte bi bit yenigi var mf zaten arkası hafif motor kim bilir ne yaptılar ve onunu havaya kaldırıyo on agırlıkları varken denesin birde :) bogazına odun koydurup 2 kişi çıkartıyo boynu kırılırsa gorur ebesininkini :) torosun onu zaten hafiftir ve kesin kaburun içindeki bazı parçaları çıkartmışlardır :)
mal sensin kendin birşeyler yap oyle yorum yap terbiyesizlesme

cazgin0020 link=topic=37802.msg321913#msg321913 date=1294476450' Alıntı:
haklısın kardeş anlş-*s alk-*s :D

karizmatikciftci link=topic=37802.msg321915#msg321915 date=1294477210' Alıntı:
mal sensin kendin birşeyler yap oyle yorum yap terbiyesizlesme
noluyo sana amcan falanmı da savunuyon haklı bulan arkadaşlarda var saçma sey yapmışlar getirsin ler 2 araba benim passatla dayayayım kaktırayım bakalım ortada nesi kalacak adamın saçma bişey olmuş

Paylaşıma teşekkürler...

Laf ile eleştirmek kolay tabiii...önce kendimizi o kişinin yerine koyalım, ben bunları yapabilirmiyim diye kendimize soralım...bende yaparım diyen varsa eleştirsin amenna...hodri meydannn noo*-*-.....ama başarabilen, 70 milyonluk ülkemizde bir elin parmaklarını geçmez... ok-*-s

Lütfen eleştirimizi ölçülü yapalım... anlş-*s

JOSEPH link=topic=37802.msg321929#msg321929 date=1294478509' Alıntı:
römork 1,5 ton gelıyosa bıe sen devırde görelım ok ne hılesı olabılırkı :(
kardeş vardır onda bi saçmalık kesin diger taraftakı teker in havası azdır esneme yapıyodur toprak diger tarafta daha agır konmustur yoksa okun da duz durdugunda imkanı varmı ya traktorle giderken 30 yapıp donuyosun da bişey olmuyo bu saçmalık bence bu adam bizim burda olsa benim erkuntun agırlıklarını çıkarır eline veririm 10 tane 300 kilo kaldırsında goreyim sakatlık çıkartır

Niko5 link=topic=37802.msg321932#msg321932 date=1294478771' Alıntı:
Paylaşıma teşekkürler...

Laf ile eleştirmek kolay tabiii...önce kendimizi o kişinin yerine koyalım, ben bunları yapabilirmiyim diye kendimize soralım...bende yaparım diyen varsa eleştirsin amenna...hodri meydannn noo*-*-.....ama başarabilen, 70 milyonluk ülkemizde bir elin parmaklarını geçmez... ok-*-s

Lütfen eleştirimizi ölçülü yapalım... anlş-*s
ben bunun yaptıgı hareketleri yapmaya kalkmam yapamamda zatende bu bence saçmalık en basitinden o ramork 7 ton olmaz :S

cazgin0020 link=topic=37802.msg321933#msg321933 date=1294478795' Alıntı:
kardeş vardır onda bi saçmalık kesin diger taraftakı teker in havası azdır esneme yapıyodur toprak diger tarafta daha agır konmustur yoksa okun da duz durdugunda imkanı varmı ya traktorle giderken 30 yapıp donuyosun da bişey olmuyo bu saçmalık bence bu adam bizim burda olsa benim erkuntun agırlıklarını çıkarır eline veririm 10 tane 300 kilo kaldırsında goreyim sakatlık çıkartır
bu adam seni takıp muhattap olurmu oda var

römork 7 ton değildir ama o römorku devirde görelim. 265in ön ağırlıkları olmayabilir, sen 135liğin önünü kaldır ön ağırlıksızda görelim. adam hayatını tehlikeye atıp gösteri yapmış dalgaya alıyon. daha iyisini yapabilirsen çek videoyada bizde görelim. oku çevirmeden devirsinmiş; sen boş römorku oku çevirerek devir bakalım yapabilecenmi.

poyrazatif link=topic=37802.msg321942#msg321942 date=1294479725' Alıntı:
römork 7 ton değildir ama o römorku devirde görelim. 265in ön ağırlıkları olmayabilir, sen 135liğin önünü kaldır ön ağırlıksızda görelim. adam hayatını tehlikeye atıp gösteri yapmış dalgaya alıyon. daha iyisini yapabilirsen çek videoyada bizde görelim. oku çevirmeden devirsinmiş; sen boş römorku oku çevirerek devir bakalım yapabilecenmi.
boş ramork ondan zor devrilir emin ol diger tarafın lastigini indirir yaylanması için ve topragı o tarafa çok atar salladıgında çok yaylanır ve devrilir ama zor devrilir biraz

quote author=cazgin0020 link=topic=37802.msg321935#msg321935 date=1294478864]
ben bunun yaptıgı hareketleri yapmaya kalkmam [size=10pt]yapamamda zatende [/size] bu bence saçmalık en basitinden o ramork 7 ton olmaz :S
[/QUOTE]

Bende yapamam ama bir Ata sözümüz var bilirsin ' bükemediğin eli öpeceksin ' diye. tamam el öpmesekte takdir etmek lazım...Sana bana saçma gelebilir ama sonuçta bu da bi yetenektir... alk-*s

forumda ve yaşamda sakin olalım hoşgörülü olalım...esenkal... alk-*s

Niko5 link=topic=37802.msg321944#msg321944 date=1294479963' Alıntı:
quote author=cazgin0020 link=topic=37802.msg321935#msg321935 date=1294478864]
ben bunun yaptıgı hareketleri yapmaya kalkmam [size=10pt]yapamamda zatende [/size] bu bence saçmalık en basitinden o ramork 7 ton olmaz :S

Bende yapamam ama bir Ata sözümüz var bilirsin ' bükemediğin eli öpeceksin ' diye. tamam el öpmesekte takdir etmek lazım...Sana bana saçma gelebilir ama sonuçta bu da bi yetenektir... alk-*s

forumda ve yaşamda sakin olalım hoşgörülü olalım...esenkal... alk-*s
sadece dusuncemi soyledim guclu olabilir olamaz demiyorum ama 7 ton ramork u devirmeyi kolay sanıyolar duran ramork allah aşkına olacak şeymi o kadar gucluyse haltercilerimiz yerine dunya şampiyonalarına bu adamı gotursunler yani

cazgin0020 link=topic=37802.msg321943#msg321943 date=1294479881' Alıntı:
boş ramork ondan zor devrilir emin ol diger tarafın lastigini indirir yaylanması için ve topragı o tarafa çok atar salladıgında çok yaylanır ve devrilir ama zor devrilir biraz
sen dolu römorku sallamaya çalış bakalım sallayabiliyormusun. ben derinkuyuluyum bu adamın çok şeyine şahit oldum. 301lik mz motoru yolda motor kilitleyince sırtına alıp sanayiye getirdi. bu şekilde kaç defa römork devirdiğini gördüm. adam tabiki fiziğini kullanacak işini kolaylaştırmaya çalışacak yoksa hangi insan 4-5 tonluk bir nesneyi yuvarlayabilir. makasların yaylanmasını kullanıyor ama o makasları römork doluyken kaç kişi yaylandırıp römorku ters çevirebilir. kaç kişi 265 in önünü kaldırabilir. kaç kişi traktörün tekeriine sarılıp ilerlemesine engel olur. sonuçta bu hareketleri yapacak sayılı adam var. takdir etmen gerekirken dalgaya alıyorsun.