yeni telefon almak istiyorum hangi telefonu tavsiye edersiniz

Ynt: yeni telefon almak istiyorum hangi telefonu tavsiye edersiniz

İlk telefonumu 8. sınıfın sonunda almıştım. Nokia 6020. Bu telefon bana geçen sene MART ayına kadar dayandı. Her yerde kullandım telefonu. Sonra General mobile ın dokunmatik ekranlı televizyonlu telefonunu aldım. 1-2 ay arası kullandıktan sonra mesaj yazarken elimden düştü ve telefonun camı çatladı. Teknosa dan almıştım. Teknosa garantiye verdim teli. Daha sonra garanti bana kullanıcı hatası olduğunu söyledi ve 50 lira masraf çıkardı. Parayı ödedim. Fakat telefon elime ulaşmadı. Kaç kere aradıysam yapılıyo, parça bekleniyor falan filan dendi. 4 ay geçtikten sonra ben artık çileden çıktım ve durumu müşteri hizmetlerine bildirdim. Bana geri dönüş oldu. Gelin yeni telefon alın diye. 350 tl ye almıştım. 350 tl lik hediye çeki verdiler bana. Sonra gidip General Mobile ın DSTL 1 kodlu telefonunu aldım. 5 mp kamerası var. Çözünürlüğü gayet iyi. Bizim tümosan ın fotolarını falan onunla çektim. Ekranı SHARP, kamera olarak SONY mercek kullanılıyor. telefonu alalı7 ay oldu. İlk başlarda şarjı 1 gün bile gitmiyordu. Ve ben çok pişmandım aldoğım için. Yavaş yavaş telefnun bataryası 1-2 gün derken 3 gün dayandı ve buda Android işletim sistemli bir telefon için güzel bir rakam. Arasıra tuşları basmamaya başladı. Bu basmama olayı benm yine canımı sıktı. Özellikle çok mesajlaştıktan sonra oluyordu bu. Daha sonra bu devam ederken ben sinirlendim ve ekrana vurdum. tekrar yazmaya başladı. Böyle yaptıkça ben ekrana bir kaç kere vuruyorum düzeliyor. Tabi iyi bir şey değil. Geçenlerde mesaj yazarken arkadaşım yanlışlıkla elime vurdu ve telefon kaldrımd yere düştü. Bataryası kapağı çıktı. Ben korktum dedim ekranı gitti die. fakat baktığımda ekranında bir şey yoktu şükür. Demekki Sharp olmasının avantajı varmış. Ben dokunmatik telde bu gibi sorunlar yaşadım. Bazen pişman oluyorum baznde çok memnun kalıyorum. Sana tavsiyem dikkatli kullanacaksan dokunmatik tel iyidir. yok ben koruyp kollayamam dersen tuşlu telefon al.