NEW HOLLAND TN 75 D A

• Konbuyu başlatan kuyucakli_26
  • Başlangıç tarihi
: NEW HOLLAND TN 75 D A

ISTE BIZIM YENI TN75DA 2008 MODEL 13 SAATTE COK PRATIK BI TRAKTOR ACILMAMIS HALIYLE YOLDA TD85D TEN AZ YAKIOR RESIMLERI DAYIM GILIN EWIN ONUNDE CEKTIM UGUR ARKADASIMIZ YOLLADI YINE SSAOLSUN BU MOTOR POZ VERMEYI BILIOR RESIMLER GUZELMI YORUMLARINIZI BEKLIOM

erdemm bız aslında tl100a almıstık ama resımdekı ew yuzunden bıde bayı yuzunden gerı verdık adam bızım tdyı 40 mılyara saymıs bnde dedım babama gerı verdık tla yı tdyı gerı aLDIK BIDE BU TN75İ ALDIK
CAPAY BU nun85ligı yok 95 lgı var oda ben fabrıkada goruom sadece satıolarmı bılmıom agrothonu cenzız abının dukkanda gordum sız ankaralımısın enıstenmı yazdırmıs komando dıe motora bıde satan adm ne almıs merak ettım mc cormıck almıs heralde
numan abı motor 67 ytl allah razı olsun daha ıyısı herkesın olsun ısallah

Güzel resimler...Motorda çok hoşuma gidiyo hem 3 silindirli ekonomik olması gerekiyo...bunlar 95 ' liğe kadar çıkıyo ama Türkiye ' ye sadece 75 ' liğini getiriyolar diye biliyorum...

dedım ya yolda td85ten nerdese acılmamıs halıyle yarısına yakın yakıo ama td agır sanzıman getırırken arabayla olctuk 42kh falan yapıo tek kotulugu km 33 kadar gosterıo ama motor 40 rahat vuruyo

yok salih o motor bizimki değil o motoru da biliyorum ama hışır o motor yaramaz bizim motoru satmış o zaman dedemle babamı kandırdıydım o motor satılırken 5 milyarda gitti motor yoksa biz alıyoduk ben ankara elmadağlıyım sen ankaranın neresinden motorun da çok hoşuma gitti araştırıcam bizim de 285 eskidi artık ayrıca hayırlı olsun kazasız belasız kullanmak nasip olsun anl-*-*

biz EMAS TRAKTÖRe sattık ordan aldık kardeş bizim enişte onu sattı explorer 95t aldı memnun motorundan ama eskisini tutmuyo tabi yanlız kabinliyle kabinsiz arasında 8-9milyar oynuyo en fazla samede bu aralık araştırdım ben

@Uğur: Emeğine sağlık, resimleri sen olmazsan göremeyeceğiz. ok*0*-

@Salih: Motorun güzelmiş Salih, güle güle kullan, hayırlı olsun. Arka camları aynı JD ' nin arka camına benziyor, tam düz değil, hafif eğimli. TN ' de aynı TLA ' daki gibi motoru vites değiştirmeden yada debriyaja basmadan bir tane kolla ileri ve geri götürme var mı acaba?

@Erdem: Sizin taktik güzelmiş Erdem, TLA ' nın arka tekerlerin altına çuval koymuşunuz, arkası daha yüksek oluyor. ok*0*-

kaedes ben polatlılıyım oncelıkle allah razı olsun sana daha ıyısını nasıp etsın ewet o komando bıraz tırttı sen yenı agrothon100 gordunmu bayıdeduruo baya hos enıstende agrohonun kabınden ınıpte same bınmek kotu olur yaws bnm sana tavsıyem sende bı tn al baya guzel biı motor yakıt az en azından bırazda konforlu anl-*-*

mustafa bunlar bı baslıo tam20 cesıt var heralde ama turkıyeye bı bunlar gelıo bunlarında hılo kolunun yerı cıkıntısı var ama sokmusler gıbıme geldı bızımkı 16*16 ama bu td gıbı deıll tdnın c sını hemen hemen hıc bı sıde kullanmıon yanı td 8*8 gıbı bısı bunun ıkıncı takvıye bucuklu tapmıslar yanı serıyı ıkıye bolmusler cok muhtesem olmus ayrıca vıteslerı cok super ve kolay gecıo yanı bnda bu sanzıman varken hılo yada dumeye gerek yok bence saygılarr

kardesım ayıp ettın yaa en ıstedınde bız vermedıkmı kız-*-* arkadaslar ayrıca bunu gayet cıddı soluyorum ankaraya gelırsenız her turlu beklerımde agırlarımda benım ew kecıorende yada polatlıda her turlu beklerım yanı fark yapmaz kız-*-

yeni agrotronlar çok güzel bizimki bi eskisiydi o deutzu eniştem de satmazdı da nası oldu biz de anlamadık:( bende ankara elmadağlıyım çiftlikte orda ev dikmende bi ara fırsat olursa görüşelim sana da uyarsa motoru da merak ettim bi gideriz polatlıya ok*0*-temellide babamın çok yakın bi arkadaşının benzinlik var zaten çok geldim ben polatlıya hatta bi arkadaşı da bi köyünde çiftçi ama hangi köy bilemicem

oo ankaranın dıkmenıii hee kardess solee bı kısın ozellıkle gıdelım motoru bı test et bakalımm gıdelım sobayıda yakarızz artıkk sole bı macera olurr bızede msn vayrmı yoıllada konusalım bren yarın zatı same bayısıne gıtcemm bırazz foto cekcem enıstenınmı motor yoksam sızınmı agrothon

eniştemin de bizim sayılır yav ok*0*- ok*0*- gerçi bugüne kadar hiç sürmüşlüğüm yok kendinden başkasına asla sürdürmezdi babam hariç zaten halamın kocası şenol dersen tanır sameci eğer satılmadıysa tabi gideriz istersen bigünde bizim oraya gideriz sene bizim mfyi test edersin :D :D yanlız ankaranın dikmenini karıştırmayalım
msn c_apaydin@hotmail.com

güzel resimler
hayırlı olsun yeni motorun salih case alsaydın 61 milyara senin td85 ucuza saymışlardı hüseyin abinin td85 i 55 saydılardı
60-66 o römorku çekiyormu yoksa görüntü olarakmı taktılar
bizde kurbanlığı öle calaskayla kaldırdık salih bilirt cem abigilin tl90a gelmişti kaldırmaya danayı kaldırır kaldırmaz calaskalı koptu ve güm dana yerde allahtan altında kimse kalmadı calaskalı tam dibinden koptu
salih yeniköseler köyünde bi tanıdığımız war adam tn75da almıştı 70-66s dt motoru warmıştı haşat onu 25 milyara werip almış motorun yağ filitresini değiştirdiğinde galiba poşetini yırtmadan takmış motoru yakmış

adas allah razı olsun daha ıyısı senın olsun huseyın abının motor cok gezıodu ama yınede temızdı o motoru ılk aldıgı sene tozluya gelmıstı orda onun 85e bı baktıdım sole 3-4 gun durdu burda onunlkı 40 kh lıktı ayrıca casenınde ne olacagı bellı deıl yaw pıyasa tutarmı bılmem o resmı benım staj yerınde cektım hıc abartmıorum o ramukta en az 28/30 ton oluo romuk 8 tekerlı zatı 60-66 garııbım cekcem dıe cok yıpranıo ama duz yer cekıo ama cok padanajlı cekıo yerınden kaldırana kadar ramugu 2 dakka falan oldugu yerde patı cekıo o motor bıtık yenı resımlerını gondettcem zatı yakında calaskal ısıde baya tehlıkelı olmus dana yazık kesılmeden once yere dustuse baya canı yanmıstır tl90a yı cem abı kullanımu cok o nun kayıncosu dayımın cok sıkı dostudur solersen tanır bakkal ahmett abı dersen bılır adamda kendımı deıstırmıs fılıtreyı yoksa faruk gılmı yaapmıs bole son olarak tnn cok guzell motor tavsıye ederımm herkese