erkunt bahcetipi- jd5303 çekişme...

Ynt: erkunt bahcetipi- jd5303 çekişme...

denk bi çekişme degil fakat erkunt rölantide bile cekiyor.. ve jd nin önu yuksek oldugu için aslında erkuntun ön tekerlerindeki yuku de kendine alıyor ama yinede motor güçlerinden olsa gerek jd nin hiç sansı olmamış.. erkuntun arkasındaki pulluk avantaj sağlasada jd nin arkasındaki römorkta belli bi basınç yapar.. merak edenler için koydum buyrun..

çok olmuştu bunu goreli facede gordum paylaşmamıştım :) takan adamlarıda buldum hatta pulluk var adeletsiz miş edim pulluksuzda taktık yine çekti dedi ama erkunt servet in bahçesi jd kucuk sanırım :)

tşkkür. jd aynı segmentteki traktörlerin aşağı yukarı hepsinden hafif o yüzden seyretiğim bütün çekişmelerde kaybediyor daha hiç çektiğini görmedim birde önü yüksek rahat çekmesi gerekir arkasında romork falan var erkunttaki pulluğu görmezden gelmiyelim tabiki

yaw kardes o erkunt kütük gibi agır artı john deereden büyük siz o erkuntun boyuna bakıyosunuz küçük ama mtor hp si fazla sanırım 80 lik falan artı arkasındaki pulluk direk tekerlere yük bindiriyor artı lastıkler radyal oldugu için ve hp fazla oldugu için iyi asılıyor j.d arkasındaki ramorkun traktöre pulluk kadar bi baskı etkisi yok kaldıkı john deere 55 hp ve cok hafif erkunttan hiç adil bir cekişme olmamış ama paylasım için tesekürler anlş-*s