Normal Oyunu Kolay Yapmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

abiler ben oyuna başlarken normal seçeneğini seçtim bayağıda oynadım ama sürekli param gidiyor hiç kar edemiyorum o yüzden bu oynadıklarım kalacak ama ben kolay seçeneğindeki gibi oynamak istiyorum yani kolayda başlayacağım ama oynadığım oyunda kalacak yani sürdüğüm tarlalar felan nasıl yapabilirim şimdiden teşekür ederim

Ynt: Normal Oyunu Kolay Yapmak

Anlatmak istediğini ben pek anlamadım ama anladıgım kadarıyla cevap vereyim.. Sürekli paranın gitmesinin sebebleri otomatik sürücü kullanmış olman, tohum ve gübre almış yada hiç ürün satmamış olmalısın .. oynadıgın oyunda sürdüğün tarlalar tekrar oyuna girdiğinde lkalmasını istiyorsan oyundan çıkarken oyunu kaydetmen gerikir yoksa oynadığın oyun silinir.

garbiyeli link=topic=37890.msg322559#msg322559 date=1294588381' Alıntı:
Anlatmak istediğini ben pek anlamadım ama anladıgım kadarıyla cevap vereyim.. Sürekli paranın gitmesinin sebebleri otomatik sürücü kullanmış olman, tohum ve gübre almış yada hiç ürün satmamış olmalısın .. oynadıgın oyunda sürdüğün tarlalar tekrar oyuna girdiğinde lkalmasını istiyorsan oyundan çıkarken oyunu kaydetmen gerikir yoksa oynadığın oyun silinir.
yok abi onu biliyorumda yinede saol th015 nickli abimin dediğini yapmak istiyodum ada olmazmış th015 abimede yardımı için teşekür ederim ama olsa ii olrdu neyse saten para hilem var :)

MuRaT cAn link=topic=37890.msg322916#msg322916 date=1294666092' Alıntı:
yok abi onu biliyorumda yinede saol th015 nickli abimin dediğini yapmak istiyodum ada olmazmış th015 abimede yardımı için teşekür ederim ama olsa ii olrdu neyse saten para hilem var :)
rica ederim kardeş kolay gelsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...