TRAKYA civarındaki arkadaşlar....

19.05.2008
11,882
798
Edirne

Arkadaşlar birbirimizi daha iyi tanımak adına;
İsimlerimizi,yaşadığımız ili ve ilçeyi, yaşlarımızı yazarsak iyi olur kanaatindeyim. Bu site aracılığı ile bir çok dost edindim kendime. Bu sayede hem tanışmış oluruz hemde birbirimize yardımlarımız dokunur.
İlk olarak ben başlayayım. Doğancan SEYHAN. Edirne- Keşan. Yaşım 20. ok-*-s ok-*-s anlş-*s

Ynt: TRAKYA civarındaki arkadaşlar....

:D Bende senin yaşındayken hep beklerdim ehliyet alcağım günü. ehliyeti aldım.cüzdana attım. 2 kere çıkardım. birinde polis gıcıklığına ehliyetini ver dedi. birinde de kaza yaptığımda fotokopi çekmek için:D:D

Güzel bir ortam olmuş yalnız arkadaşlar şu yaşlarınızı ve şehirlerinizi profilinizde de doldursanız da hem herkes büyüğünü küçüğünü bilse,hem de belki bir sorusu olur aynı şehirden olan insanların çok kolaylık oluyor.Lütfen eksik olanlar doldursunlar...

Sitede gün geçtikçe Trakyalı artıyor. :) daha da artacak inşallah. çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. bizde boş durmuyoruz. gittiğimiz her ortamda sitemiz adına reklam yapılıyor

doganbey1 link=topic=37896.msg322894#msg322894 date=1294657800' Alıntı:
Aleyküm selam abim. Az geçmedim Yeniköy yolundan haftada 2 kere geçerdim:D bir pazartesi sabah, bir cuma öğleden sonra
ben edirnede çalışıyorum ama her hafta sonu köydeyim bu aralar işte yok gene yolun düşerse haber ette misafirim olursun kendine iyi bak