hattat a50

Ynt: hattat a50

valla ben dün çerkezköydeki fabrikayı gezdim hepsinin şanzımanında kullanılan malzeme harika hattat ların motorları perkins pek hoşuma gitmedi ama valtralar süper onlarında fiyatı yüksek geldi
eger almayı düşünüyorsan ve motorunu begendiysen şanzıman lar süper hema holding güzel yapmış bence

valla daha denemedik tam olarak pullukta deneyeceğiz yakıtı 240 s den yüzde 20 az yakacakmış ben inanmadım az bir şey fazla yaksa kabuluz zaten. mf 240 verdik bunu aldık hayırlısı olsun bakacaz görecez

baglan33 link=topic=37922.msg351021#msg351021 date=1299095175' Alıntı:
valla daha denemedik tam olarak pullukta deneyeceğiz yakıtı 240 s den yüzde 20 az yakacakmış ben inanmadım az bir şey fazla yaksa kabuluz zaten. mf 240 verdik bunu aldık hayırlısı olsun bakacaz görecez

malasef artık efsane yok ama 4x4 olunca fiyatta cazip olunca insanın alası geliyor. bizim efsaneneye cok yükleniyorduk artık masraflaı yaklaştı bizde yeni olsun dedik aldık

• Beğen
Tepkiler: yazal03

mrb arkadasım.gecen pazartesı bı arkadasıma a110 aldık 69,500tl ye.50 lık 30 cıvarı yanılmıyosam.sanzumanına gelınce a kalıte sanzumanı var.hema nın orjınal sanzumanı.valtrayla hattat arasındakı tek fark vltra da volvo (sısu) motor var 25000 saat garantı verıyorlar.amam hattat ta perkıns kullanmıslar oda guzel motor yıllardır kullanıyoruz sorun yasamadık.

kesınlıkle hatatm yok alı kardesım.pazartesı gunu aldık.fakat burdakı bayı yenı bı zman gelmıs onu uzerıne koymadı daha onceden konusmustuk bız.erkunt u karıstırma derım onu ben bı kac gun kullandım begenmedım.arkadasın 3085 fantom u vardı 2005 onu 40 bın lıra saydırdık uzerınede 29,500 borclandı

ben nevsehır -özkonak tayım.hattatcı ya gore bundan daha az yakacak yokmus.bızım toprakta 5 lı 14 lu ıle 3 lıtreyı gecmeyecek mıs oyle garantı verdı bıze.gercı sozde oyle soyledı ama sonrasını surunce gorucez.bızde donum 1600 mt