Deutz 57 ile steyr 8073 çekişmesi

Ynt: Deutz 57 ile steyr 8073 çekişmesi

arkadaşlar yasaklı sitelerden vermiş oldugunuz linkleri üyeler ve ziyaretçiler izleyemiyorlar. sizden ricam videoyu indirip izleseneden tekrar yüklemniz. kom*-*

yeagm link=topic=37943.msg323043#msg323043 date=1294682407' Alıntı:
arkadaşlar yasaklı sitelerden vermiş oldugunuz linkleri üyeler ve ziyaretçiler izleyemiyorlar. sizden ricam videoyu indirip izleseneden tekrar yüklemniz. kom*-*
youtube yasagı kalkmamışmıydı :S :)
buyrun kod:
Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=T-j7vmJBMQc&feature=player_embedded#]dağyenice köyü

steyr ondan hem ağır hem arkası yüksek olduğu için çekiyor deutz un üstündeki hafif kamil gibide ondan:D steyr çekecek tabi..balon lastikli styer çok görülmez bu balon lastik..

tabi canım ford olsa kesin çeker masseyi fiatı nh yi deutzu sameyi hatta fent i arkadaşım senin massey steyr çekişmesinde steyr in arka agırlıkları nerede hiç merak ettin mi

STEYR43 link=topic=37943.msg325526#msg325526 date=1295265992' Alıntı:
tabi canım ford olsa kesin çeker masseyi fiatı nh yi deutzu sameyi hatta fent i arkadaşım senin massey steyr çekişmesinde steyr in arka agırlıkları nerede hiç merak ettin mi
kardesim kucuk 240 ile degil agrlıksz jantlarıyla cıksa gene ceker steyr ama burdaki konu bu değil hazır konu acılmışken bende bi video paylastım konu ile ilgili simdi ford ne alaka onu anlayamadım ben..

deutz ilk başta götürüyodu.ayrıca video bozuk olduğundan belli olmuyo.dikkatli bakın steyr i orta kolun takıldığı yerden bağlamışlar alt çekide deil..deutz çiftçekerde deil..styer çekerken dikkatli bakın önler fren koyuyo sadece ileri dönmüyo..deutz larda 4 tekerden fren olduğu için size çiftçekerde gibi görünmüş çiftte olsa imkanı yok yani..