TD 85 taşı çekemiyor :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: TD 85 taşı çekemiyor :))

Bulmussunuz bi video eglenin durun tabi. O tas nasildir, zemin nasildir videodan bilinmez. TD85D nin yapamadigini degil yaptiklarina bakmak lazim....

Biraz yokuşta olsa 89 bg lik 4x4 turbolu motorun o taşı koparıp atması lazım rezillik new holland ın karizma gitmiş konfor iyi ama çekişte hayır yok bu nh leri bide övüyolar üh yazık ;D zuha-*-s

şimdi taş ortalama 1-2 ton gibi duruyor td 85 onu hidrokle bile kaldırabilecek bi traktör. buda demek oluyor ki şöfor çekemiyor.
ben o taşı tek çeker 60-70 beygir bi traktörle rahat çekerim.
bu video yu görüpde çekemiyor deyen arkadaşlar ya traktörden anlamıyor yada marka fanatikligi yapıyor

paylaşım için teşekkür.
TD 85 in bu taşı çekememesi tamamen şöförün hatası, yumşak bir toprak zemininde önleri bağlamadan
çekmeye kalktı arka lastikler toprağı oydu kendine yer yaptı daha sonra önleri bağlasada nafile.

bu millet maceraya motor kotulemeye ne kadar meraklı ben erkunt kullanıyorum ama nh bunu çıkartır kotulemek için yapılmış bi video bence 5 li 14 luyu çeker motor bunu taşımazsa 4 lu takan arkadaşlar sizin motorlar hiç çekmez herkez motoruna baksın oyle yazsın bence

bn dagda taslı ilmeli tarla ayıtlayan biri olarak bn remorklun arkasına takdıgım halatla bundan buyuk tasları cekıyorum 266 gold ile ama arkadaslar td85 bu tasi yemesi gerekir zemin kumlu olsabile hic olmazsa az kıbırtadması lazım diye dusunuyorum

abi kaya çıkarmak okaar zor işki ben tarladaki kayayı sökmek için başak 2073 le fıat 513r yi bagladım 2 motor 1 -1.5 tonluk kayayı 20 dakikada zor söktüler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...