erkunt fiyat tarlada

Ynt: erkunt fiyat tarlada

kardes bu motora 3 lü köten koyarsan heralde çekmez benım basıma geldi biliyorum 80 66 çift çeker almıstık 4 lü köten yok dıye fordun 3 lü kötenını koştuk makıne parcalandı cekmıyo sorduk bılenlere adam dedı o traktoru kasıyo sen 4 lu koy bak nasıl gıdıyo hakıkaten oyle oldu 4 16 numara koyduk durdurana ask olsun ha kastıgı nerden bellı dıyeceksen bak traktor tek taraflı patınaj yapıo

buna herkez güler 90lık zaten lift otamatik pulluklar ayarlı olsa kaldırıdı ve yürürdü düzmece bunlar erkunt maşallah ne traktörmüş ya yaşıtına büyüne fark atıyor ama kendilerini kandırıyorlar bence bende newhollan yok yanlış anlaşılmasın 70-56fiat la 8280 dtk tümosan var ama bazı gerçeklerde görmezlikten gelinmez

arkadaşlar tl 90 ın arkasındakı 4 lü olcak 3 lü traktörü kasıyo askıya alıyor traktörü ondan ilerleyemıyor 4lü 16 yada 15 lı takcan o zaman seyret :)

haklısın kardes bızde new holland kullanıcısyız kendı traktörüm new holland dıe demıorum traktörün gücüne çkişine konforune dıcek yok bızım köyde burda boluda köyden birisi 70 lik erkunt aldı abi traktör çekmıyor bıde çok yakıor dıor bızde açılmasını bekle dıoru ama traktör 460 saatte hale yakıo kol gibi dir adam :) artık nedenını bılmıorum

ben tm 120 ye 2 yıl 5 li 12 li profil pulluk taktım önler bağlı olmadımı çekmezdi pulluk kısa olduğu için tekere yük binmiyor 6 lıda öyle bi sorun olmuyor 7 li pullukta önler bağlı olmasa bile farkına varamıyon tam motora denkgeldiği için
yani motorun boyuna göre pulluk olacak veya gücüne göre