DT ne demek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

new hollandın fiyat listesinde bazı traktörlerde dt yazıyor td değil dt o ne demek bide tıer 2 fln onlar ne oluyo güçle ilgili birşey mi yardımcı olursanız sevinirim

Ynt: DT ne demek

Dt çift çeker oluyor
sc ,Tier2 ler fln da lastik ebatları ve motor seçeneği oluyor ama bunları fiyat listesi ile bölge bayiniz arasında farklılıklar çok olur.. bence bayiinizle görüşün şuan fiyatlar daha aşagıda snırım.. .. ;)

nh link=topic=38047.msg324096#msg324096 date=1294943921' Alıntı:
Dt çift çeker oluyor
sc ,Tier2 ler fln da lastik ebatları ve motor seçeneği oluyor ama bunları fiyat listesi ile bölge bayiniz arasında farklılıklar çok olur.. bence bayiinizle görüşün şuan fiyatlar daha aşagıda snırım.. .. ;)
nh web sitesindeki fiyat listesi güncellenmemiş.yılbaşında zam geldi i nh lere.bayi bana %3,5 geldi dedi.doğruluk payı var mı.

TT 55 link=topic=38047.msg324102#msg324102 date=1294944175' Alıntı:
nh web sitesindeki fiyat listesi güncellenmemiş.yılbaşında zam geldi i nh lere.bayi bana %3,5 geldi dedi.doğruluk payı var mı.
walla kasım ayında wardı zam galiba ama sonrada tdleri daha ucuza verdiler bilmiyom ama bi dolap mı ceviriyorlar yoksa bayiler kendi karlarını düşürüpmü satıyor bilemiyorum ama yılbaşından önce geldi zam sene başından beride bi değişiklik yok sanırım..

kasım ayında bayilere duble kar kampanyası varmış.kdv yi firma ödemiş.müşterilerin devlete ödediğini sandığı kdv yi de bayi cukkalamış oluyor.bilenler ucuza motor almış.bilmeyenleri de enayi yerine koymuşlar.

walla haklısın ali abi ama işte naparsın burası turkiye herkes ekmek peşinde :)

neyse konu çözüldüğüne göre kilitliyorum...
KİLİT_------------------------------------------

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...